3. závodní středa

Uickey mezi mládímnejmenší při vyhlášeníHummel stíhá Míru

Z pěti plánovaných závodů jsme se již přehoupli do druhé poloviny. Tentokrát na všechny čekal pouze malý okruh. U dětí se nic neměnilo. Mladší D1 jela 3+3+2 okruhy a starší jež měli v plánu i závody s dospělými tak 5+5+4. Kromě již tradičních mládežnických závodníků z Profisportu Cheb přijeli i 3 žáci 6.základní školy Sokolov. Sice bylo znát, že nemají naježděno, ale přesto to zkusili.

Výsledky: D1 – Šverdík Daniel, Hurt František (oba Profisport), Ducháček Daniel, Pánek Jindřich, Čabanová Veronika (vš. 6.ZŠ Sokolov)

                   D2 – Sýkora Ondřej, Fiala Petr (Profisport)

Dospěláci měli proti žákům ne trati ve stráni pár zatáček, aby závod nebyl příliš rychlý a krátky. Nakonec se poměřili v 5+5+4+4 okruhy (poslední se jely v protisměru). Opět slabá účast, ale větší než minule. Navíc na startu nové tváře. Poprvé dorazil Imríšek a z diváka v závodníka se změnil Uickey (jel na cyklokrosovém kole). Při závodě se tentokrát více předjíždělo i bojovalo, takže si myslím, že změna byla ku prospěchu. Ovšem pro Míru to bylo asi málo, neboť si jel stále sólo. Takže jsem zvědav na ohlasy.

Výsledky: K1 – Brill Miroslav (cykloteam Ostrov), Imrich Martin, Vokáč Jan (TBB)

                   K2 – Viktorin Tomáš (SKP Sokolov), Viktorin Václav (TBB), Fiala Petr, Sýkora Ondřej (Profisport)

Průběžné výsledky po třech závodech. Překvapující je celkový počet závodníků, kteří do závodů zasáhli. Celkem 30 závodníků. Jen škoda, že nepřijedou všichni najednou.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

2 Responses to 3. závodní středa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *