4. závodní středa

Viky, Drobek a Hummelstart dospělákůvyhlášení D1souboj 2crash (nebyl jediný)souboj 1start D1

Tak již čtvrtou kapitolu sepsal miniseriálek tréninkových závodů. A zatím největší radost, kterou nezkazilo ani částečně deštivé počasí. Nastartu kategorie dětí 1 se sešlo 9 závodníků/závodnic. Známé výkonostní rozdíly byli potlačeny intervalovými starty a tak dlouho se bojovalo o jednotlivá pořadí. Ve druhém minizávodě se pak startovalo v opačném pořadí dojezdu toho prvního. V součtu obou závodů se pak díky vyrovnanosti bodů muselo o jednotlivá umístění se ještě rozjíždět v dodatkových jízdách. Konečné výsledky vypadají následovně: Daniel Švěrdík (Profisport), Karel Tyrpekl (Profisport), Daniel Ducháček (6.ZŠ Sokolov), Karel Macán (Plamen Chodov), František Hurt (Profisport), Veronika Čabanová, Veronika Lysá, Jindřích Pánek a Veronika Vacková (vš. 6.ZŠ Sokolov)

V kategorii D2 byl na startu pouze Petr Fiala z Profisportu a tak se musel spokojit se neobjektivním soubojem s mladšími závodníky.

Mezi dospělými bylo však opět poloprázdno. Kategorie 1 čítala 3 závodníky a K2 o jednoho závodníka ještě méně. Přesto se aspoň trochu bojovalo. Výsledky: K1 – Miroslav Brill (cykloteam Ostrov), Pavel Kodl a Jan Vokáč (oba Team bike Březová)

K2 – Petr Fiala (Profisport Cheb), Václav Viktorin (Team bike Březová)

Průběžné výsledky miniseriálku.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *