Vikingové 10. 11. – 16. 11.

Uickey
Za tento týden: 180 km
Celkový počet: 23830 km
Hmotnost: 87,0 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 55 km
Celkový počet: 10520 km

Neděle: 0 km. Kolena – a zvlaště levý – mám na kaši a jen se zvednout ze židle je problém natož pak chodit či dokonce šlapat. 8-/
Neděle:

Sobota: 95 km. Kecačka s Bátisem, Ondrou Pavlínou a Ondrou Čočkinem k prvním šraňkám za Bečov a zpět. Kolena mi bolí jak čert. Ze sedla prakticky nemůžu šlapat. To zas bude trvat než se zklidní. Budu muset na fotbálek a florbal s mladíkama CKTBB v tělocvičně rezignovat.8-(
Sobota:

Pátek: 10 km. Treking Prahou a přes Vary.
Pátek: 25 km obhlídka trati Plzeňského MČR v cyklokrosu.

Čtvrtek: 10 km. Treking Prahou.
Čtvrtek: 1 hod hry,3 km plavání

Středa: 0 km. Na dvoudenní poradě. Jen večer hodina intenzivního bowlingu. Dráhy byly zaplaceny a nikdo nechtěl hrát, tak jsem to dával solo na dvě dráhy, takže to bylo do spocena.
Středa: 4 km plavání

Úterý: 75 km. Z práce projížďka na silnici do tmy, pak rychle převléct a s Vaškem na parkoviště k Michalu. Sešlo se nás tam 9. Nejvzdálenější účastnící byli Míša Havlíček a Martina Kabilová, pak Roby a Honza Vočkové, Kuba, Tibor, Palinko a já s Vaškem. Zablbli jsme si, projeli si cca. 50 kol a občas i zasprintovali. Jen jsem čekal, že budeme jezdit ve větším balíku a pohromadě. Tibor jezdil většinou osamocen, jelikož na silničce, já s Palinkem a nevyhrál jedinej špůrt a s námi první půlku Vašek.
Z kola rovnou do tělocvičny a i když jsem se pohyboval opatrně jako důchodce, kolena to odnesla. 8-/
Úterý: 30 km, 1 hod TV, 1 hod hry

Pondělí: 10 km. Odpočinek díky Vaškovo třídním schůzkám. Tak jsme s Vášou zvědaví kdo přijede zítra v 1/2 6-té na parkoviště k nádrži Michal.
Pondělí: 4 km plavání

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *