Vikingové 17.11. – 23.11.

Uickey
Za tento týden: 40 km
Celkový počet: 23870 km
Hmotnost: 87,0 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 100 km
Celkový počet: 10690 km

Na trati

Neděle: 0 km. Levý koleno cestou ze schodů se už tolik neozývá a tak snad příští týden začnu malinko něco dělat. Vaškovi jsme dělali s Tomem zázemí na Německým poháru v cyklokrosu v Dohlau. Všude spousty sněhu a už cesta do místa dějiště byla místy podobná krosové trati. Vašek jel to, na co má a z výsledku lehké zklamání, jelikož rozdíl mezi ním a Ondrou Sýkorou byl větší zde než v Podbořanech. Možná proto, že v Podbořanech mu od 3-ího kola nepracovaly brzdy a přesmykač nedovolil shodit na malou placku.8-) No ale bylo vidět, že se snaží a to je nejduležitější. A pochválit Vášu musím za to, jak vypiloval ty typické cyklokrosařské náskoky na kolo po běhu. To se mi líbí a taky bych to chtěl umět.
Co mě překvapilo, že i v kadetech byla k vidění zapletená kola Light Weight či Cosmicy Carbone Ultimate bratru za 70 litrů. Inu všude dobře v Bundes nejlíp.
Chtěli jsme zůstat i na start eliťáku, ale zima nás donutila jet domů hned po dojezdu.
Neděle: 35 km CX – Německý pohár

Trénink adheze na sněhu

Sobota: 0 km.
Sobota: 5 km na krosáku – technika na sněhu, 1 hod hry na sněhu

Pátek: 10 km. Jen na Tisovou. Koleno stále mimo.
Pátek: 0 km na kole, 1,5 hod hry s TBB

Čtvrtek: 20 km. Situace s kolenem o malinko lepší a tak jsem pomalu vyjel Šabiňák. Doma to pak bylo horší.
Čtvrtek: 0 km na kole, hodina hry – tělák, bazén s TBB

Středa: 10 km. Jen cesta do prace a z práce a co se týče cyklistiky, tak jsem dělal Tomovo krosáka na neděli (vidlice, sedlo).
Středa: 0 km na kole, 4.1 km ve vodě

Úterý: 0 km. Koleno stale out. Navic na puse opar, že vypadam jak boxer po knock-outu … nebo jako kačer Donald. Na kriťasu zklamání, jelikož nerozvitili centralni lampu. Mám pocit, že to byl záměr. No i tak se dalo jezdit. Klukům jsem počítal kola a signalizoval bodování. Z nových hráčů byl Jan Sokol a Petr Ontko. Jinak Palinko, kterej vyhrával všechny spurty a ještě měl kolo navrch, za ním si to dávali Onťas, Hustey a Vašek. Ještě Roby a Honza Vočkové a Míša Havlíček lítali dokola.
Večer jsme se šli s Vaškem mrknout k Jointymu na jeho nový Wilier Cento. Ve skutečnosti je ten rám ještě mnohem krásnější než na fotkách. Váha (lehkost) je omračující a z velkým průměru trubek a zpracování čiší obrovská tuhost. Fakt krásnej kousek.
Úterý: 30 km večerní kritérium, ve škole tělák a večer tělocvična s cyklistama (celkem 1,5)

Pondělí: 0 km. I do schodů musím ručkovat po zábradlí. Chjo. Ale jsem aspoň zkompletoval novou CX mašinu, kterou si Váša vysloužil za uspokojivé studijní výsledky. Brzdy, hlavu, přesmykač a dualy si koupil ze svého.Václavova nová cyklokroska rám CUBE Road Race Sl (triple-b), vidlice carbon, kliky LX Holowtech II, převodníky MRX 44-32, sedlo Selle Italia Flite Alpes, sedlovka H-ware, hlava FSA, oblouky Profile, masivní představec TranzX (má snad půl kila a je to dočasné řešení), přesmyk a dualy Sora, šaltr Ultegra, řetěz Sachs PC80R (odlehčený dírkami v článcích), pláště Schwalbe CX Sport, pedály Shi M540 a krásně jednoduché brzdy 4ZA.
Profi cantilevery 4ZA A malý Thomson tak převzal Olprana s proklatě nízko položeným středem.
ZÍTRA SAMOZŘEJMĚ “Critérium Internacionale” NA PARKÁČI PŘED NÁDRŽÍ MICHAL V 17,30 (v případě sucha). Já bohužel jen jako divák.
Pondělí: 30 km MTB po silnici

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *