Vikingové 26. 5. – 1. 6.

Uickey
Za tento týden: 480 km
Celkový počet: 10655 km
Hmotnost: 85,0 kg
Vašek Viky
Za tento týden: 220 km
Celkový počet: 4843 km

Starší žáci a žákyně na startu ČP triatlonu v Poděbradech

Neděle: 0 km. Dnes k ruce Vaškoi na ČP triatlonistů. To jsou ti “buzánci” co jezdí na kole v plavkách. A vůbec vypadaj divně: rozjížděj se ve vlajícím bavlněném tričku, maratonkách, mají nalepené jídlo na rámech a někteří dokonce anachronické klipsny jezdí. A proti ČP i výrazně slabší účast a tedy konkurence. Vašek po plavání 2, po kole 4 a po běhu celkově 6. Snažil se a na důkaz po proběhnutí cílem 3x hodil kačenám a 1/2 hodiny neřek ani slovo. Šikovnej chlapec.
Neděle: 20 km. ČP Poděbrady + 600m plavání + 3 km běh.

Sobota: 110 km. Jelikož jsme jeli odpo s Vaškem na triatlonový ČP do Poděbrad, tak jsem vyjel na první fázi již v 7,30. Oblíbený okruh přes Bečov a Krásno. SNažil jsem se a bylo z toho s rezervou AVS 34,0 km/hod. S těma kilometramam najetýma od začátku roku by to i jelo, jenom kdybych ten pupek netahal. Ze silničky jsem vlítnul na bajka a s Vaškem jsme to dali ke Svatoškám a zpět přes Michal.
Bohužel jsem zapoměl nastavit video a tak jsem etapu přes Gavii a Mortirolo jen četl na cyclingnews. 8-/
Sobota: 40 km. Sokolov – Svatošky.

Passo di Gavia 1988 - den Andyho Hampstena (cyclingnews.com)

Pátek: 10 km. Jen do a z práce. Hice neskutečný. Ani se mi nikam nechtělo. V telce drámo na Giru a vše je ještě otevřené. Zítra se jede Gavie a Mortirolo a doufám, že Killer Di Luca nebo Cobra Riccó nenechaj Contadora celkově vyhrát. I když podmínky nejsou dobré a déšť bičuje ridery, jistě to ani zítra nebude tak drsné jako v roce 1988.
Pátek: 0 km. Odpočinek.

Alessio ignoranza!

Čtvrtek: 90 km. Před společným tréninkem 25 km. Na srazu Jointy, Aleš, já, Palinko po nemoci, 2 junioří z úterka a Vašek. Takže proti větru a tedy na východ: Loket, v serpentýnach za to vzal hned zkraje zběsile Jointy a sjel jsem ho až u motokrosu. V Doubí přibrali dr. Pánka a údolím na Bečov a stoupání na Háje. Nahoře totálně zpocenej. Dále klesání do Lokte a ke kopačce na jedno malé. Pro dnešek stačilo. Vaškovo ladění na nedělní triatlonový český pohár začíná.
Čtvrtek: 65 km. Soko, Loket, KV, Bečov, Krásno, Loket, Soko.

… a dokud to nevyjedeš nepůjdeš domů!

Středa: 105 km. Vzhledem k tomu, že jsem měl dovolenou to není mnoho, ale není jen kolo, žeano. Takže dopo s Vaškem na přijímačky do Vary a 70 km po trase 2-hé části Medicy. Tady je již jen kopec z Březové do Hájů, ale prostoru pro rozhodnutí bude dost. Už se těším na bitvu s Milošem, Pedrem, Radkama Krummerama.
Odpo 20 km na bajku na okruhu Březovského bajku (s Fázou, Brilákem, Honzou a Milanem Genčurem), který se jede ve stejném termínu a večer kolem 8-mé ještě jednou s Vaškem. To už jsem technický výjezdy dával lépe.
Středa: 15 km. Soko, Březová, Soko. 2 hod plavání.

Úterý: 90 km. I když se mi nejelo dobře, bylo to na švihu fajn. K standartní sestavě já, Onty, Honza, Jirka Chroust, Vašek a David přijeli totiž 2 mladí adepti a napoprvé jeli pěkně a snad je budou jízdy s náma starejma dementama bavit. Honza brečel jak je nemocnej, ale bergy byly jeho, David vzdoroval, Onty se snažil i Vašek se snažil chytat nástupy jen já byl jalovej a kvůli vítězství na “Tibyho prémii” před Okrouhlou jsem si málem uhnal souchotiny. Občerstvovačka v Nebanicích a 2 x 10 stupňů bodlo.
Úterý: 80 km. Soko, Nebanice, Tršnice, Cheb, Sv. Kříž, kolem Jesenice, Nebanice, Soko

Pondělí: 75 km. Loket, Bečov, N.Ves, Sokolov.
A horskou časovku Gd´I vyhrál Delfín z Bibione a Tibyho kámoš Franco Pellizotti.

Pondělí: 2 hod. plavání

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

5 Responses to Vikingové 26. 5. – 1. 6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *