Vikingové 6. 10. – 12. 10.

Uickey
Za tento týden: 385 km
Celkový počet: 22255 km
Hmotnost: 86,0 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 233 km
Celkový počet: 9885 km

Neděle: 30 km. Vyjel jsem až po Paris-Tours. Na bajku po nové cyklostezce ze Soko do Citic a pak Šabina a zpět.
Neděle: 30 km. Kraslice – Sokolov.

Sobota: 55 km. S Tomíkem a Vénou na MTB maraton Jesenický Surovec. Konkurence nijak dramatická. Šupy s Lubkou Kraťasem a dál jsem poznal Chybu a silničáře Šubrta z Dukly. Takže jsem chtěl jet co nejdýl s nimi. Bohužel po startu jsem se do čela nepropracoval a až v polovině druhého okruhu jsem se dotáhl na 2 skupinku, tj. 3 kluky (kde jsem znal Hovorku z Kladna) s kterými jsem jezdil celý závod. Z kopce mi vždycky malinko cukli, ale vždy jsem je měl na dohled a dotáhl si je. Pravda je, že tohle neustálé sjíždění mi bralo síly a trvalo s postupem závodu dýl a dýl. Takže jsem z téhle 4-ky byl 4-tej. Celkově jsem tedy byl 10-tý a v kategorii bohužel 2-hý. Vyhrát se mi podařilo až v tombole, kde jsem zabral hlavní cenu: nafukovací dvoukajak z Gigasportu. Vašek byl 5-tý v juniorech a Tomik po sjetí z dětské trasy poslední (hlavně že se nám neztratil). Byli i malej Palinko (vyhrál juniory) a Martin Imríšek (si prohrál bednu ve špurtu takže 4 v muži I). Guláš, pivko, wapka, sprchy, pěkné počasí. Sobota se vyvedla.
Sobota: 33 km. Jesenický surovec.

Pátek: 35 km. S Davidem a Vaškem jsem byl domluven, že mě vyprovodí do Chebu na schůzi SCM. Počasí parádní, nefoukalo, minimální provoz když na rovince před Kynšperkem za námi zabrzdí nákladní Tatra a jede asi 100 m naší 30-kou za námi. Před zatáčkou se rozhodne předjíždět a nakonec to zvládne. Jenže před mostem v Kynšperku zastaví a z kabiny vylejzá velkej obtloustlej chlapec a řve na mě “jestli vím jak se jezdí” a pod. kokotiny. Vybavovat jsem se s nim nehodlal a tak jsem ho chtěl objet a ten šmejd do mě strčil. Sice jsem to ustál, jen jsem trochu vjel do pangejtu, ale možná škoda, protože kdybych si tam ustlal tak by to měl drahý. Svědků tam bylo dost. V protisměru totiž musela 3 auta zastavit, jak se na mě šinul v jejich pruhu. By mě zajímalo jestli by chtěl vychovávat cyklisty, kdybysme jeli ve větším balíku a s dospělejma.
Pátek: 60 km. Na FL a zpět.

Čtvrtek: 130 km. Dnes jsem viděl 2 krásné nové stroje. Nejdřív jsem jel naproti Zélíčkovi zkouknout jeho De Rosu Idol s Recordem. Potkali jsme se pod Andělkou a kolečko to je moc hezky. Takový si asi nikdy nekoupím. Bylo by mi líto ho brát ven a zašpinit ho. Doprovodil sem ho přes Damice nad Boč a pak zpátky kolem Ohře naproti Vaškovi s Davidem a Batisovi. Cestou nás předjel sportovec na sportovní motorce a chtěl si povídat a vypadalo to že nás zná. No až po hodně dlouhé době jsem hlavu v integrálce identifikoval jako obličej Marka Radného. Mašinu má parádní 1000-ku, tuším Suzuki, novou v designu Loris Capirosi. Tomu říkám 100-ní regenerace.
Cestou zpět jsem musel Vaškoi 3x dotahovat zámek na pastorku holou rukou. Celou sezónu na tom v poho jezd í a najednou se mu to samo povolilo. Divný.
Čtvrtek: 70 km. Loket, Vary, Šemnice, Sadov, Chodov.

Středa: 60 km. Už před Kozími vrchy mi bajk nedobře řadil a od pohledu byla křivá patka, takže jsem se sebral a jel to k Michorkovi do Kraslic srovnat. Teď už je to jedna báseň a na sobotním Surovci snad hardware nezklame.
Středa: 0 km. Bazén 3,5 km.

Úterý: 0 km. Na služebce. Jen přejídání a žádnej výdej. Poslední dobou je dnů s touto náplní nějak moc.
Úterý: 40 km. Na Nebanice solo (kousek s panem Jirkou Pankem, kousek s Mirou Brillem a Palinkem).

Pondělí: 75 km. Ne že by mě to nebavilo, ale jezdit říjnu v dešti bez blatníku není úplně ono. Na stroj jsem ale chtěl, jelikož zítra bude 0 neb jedu na služebku. Takže i když jsem v žádném případě nechtěl jet na Frantovky, vítr a o malinko světlejší nebe mne nasměrovalo zase tam.
Pondělí: 0 km. V bazenu 3,5 km. Po čtyřměsiční pauze mě bolely ruce už po rozplavání.

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

2 Responses to Vikingové 6. 10. – 12. 10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *