Vikingové 8. 9. – 14. 9.

Uickey
Za tento týden: 660 km
Celkový počet: 20560 km
Hmotnost: 84,0 kg
Vašek Viky
Za tento týden: 360 km
Celkový počet: 9168 km

Neděle: 90 km. Na krosáku kousek sám, kousek s Tomem a Vaškem domů a večer po Vueltě ještě s Vaškem po nové cyklostezce z Citic do Hlavna a přes Březovou dom.
Neděle: 65 km.

Sobota: 85 km. Turistika s mými chlapci. Poprvé cyklobusem na Božák a už nikdy více. Řidič měl v Soko blbý řeči, že jdeme pozdě (vyjíždí v 8,55 a my byli v 8,48), pak mi naúčtoval o 40 korun víc a cesta trvala skoro 2 hodiny. Na Božáku to vypadalo jako těsně před sněhovou bouří: mlha, mokro, zima, vítr. Takže původní plán sjet k sedačkový lanovce na Klínovec padl a jeli jsme rovnou směr H. Blatná, Jelení, na Hamry, Přebuz, Bublava, Stříbrná. Večer ještě 3 pětičky solo.
Sobota: 55 km. MTB z Božáku do Kraslic.

Pátek: 85 km. Něco před a po práci. Váša přijel ze školního soustředění a tak jsme dali dříve oblíbený okruh na Vary a Bečov se třemi kopci.
Pátek: 60 km.

Čtvrtek: 65 km. Celý den mě bolely nohy a i když bylo pěkně tak se mi ani na kolo nechtělo. Zkouknul jsem etapu Vuelty a vyjel. Potkal Míru Brilláka a Toma Strnada a když mě zmerčili naoko se mi snažili ujet a najednou mě to začlo bavit. Asi i proto, že tempo bylo pohodové a s Mírou pak prodebatovali kdeco a i přesto mnoho zůstalo nezodpovězeno. Škoda, že je vidět už jen do 8-mi.
Čtvrtek: 0 km. AS gymkvary

Středa: 120 km. Kolegovu – multisportovce jsem doprovodil na Božák a on pokračoval domů do Kadaně a já to otočil a po hlavní přes Jáchymov do Ostrova, Vary a z KV po 6-ce. Nebezpečný úsek. Aut mraky, do toho výstavba nové silnice a když jsem si myslel, že už jsem z nejhoršího venku taxem to málem položil ve vyjetých kolejích před mostem přes Ohři. Ustál jsem to jentaktak, ale bylo to opravdu na hraně. Uff. Pozor na vyjeté koleje!!! Pak na Březovou na MTB kriťas (sjíždějící závoďáci po mokré trávě vypadali nebezpečně a jeden tam hodil pěkná záda), kde mi dal Petr Fiala štempla na žádost o licenci, rychle do práce odeslat ji faxem a domů na malý “bufet” a pak ještě Chodov.
Středa: 0 km. AS gymkvary

Úterý: 130 km. Dnes jsem si chtěl dát menší test. Po včerejšku r-e-l-a-t-i-v-n-ě odpočatej a trasa přes Loket a Bečov byla ideální. 3 kopce, kopce (serpentýny z Lokte, od Ohře přes Doubí a nakonec Bečov – Krásno) se dají vyjet na velkou. Sparingové taky kvalitní – na srazu chyběl jen Tibor,a Jan a Jointy jel na Franťáky). No nedopadlo to testování nijak valně. Serpentýny jsem neodparal Čočkina, Mášu ani Toma Linharta a 50 m pod horizontem se na to vykašlal, nad Doubí jsem teda vyjel první a zvláště zkraje kdy to nakop Máša jsem měl problémy, no a na Krásno jsem to zabalil ve 2/3-ách a nechal Mášu a Toma jet. To už teda “naštěstí” byl odpadlej Ondra. Takže nutno ještě popracovat a snad trošku více odpočinku a můj výrazně lehčí Cube Litening, se kterým jenom závodím, by mě trochu posunou.
Vaškovi jsem dnes naložil a hlavně začátky kopců jel se zkřivenou tváří od bolesti. 😎 Má docela dost kiláku za poslední dny, ale teď bude 3 dny stát, jelikož jede s gymplem na adaptační kurz.
Na závěr tréninku jsme dali ještě cestu do Nebanic. Chtěli jsme volně, ale “naštěstí” před Nebanicemi potkali Tibora, a tak cesta domu pěkně utekla. 😎
Úterý: 105 km.

Pondělí: 85 km. Na švihu jen s Davidem a Vaškem. David měl o víkendu málo a já s Vaškem dost, takže jezdil David hodně dlouhé špice a i když jsem chtěli motat jen malou placku, před úterním švihem, tak z toho byl nakonec průměr 31,2. Máša nás tedy nešetřil.
Pondělí: 75 km. Soko – Kynšperk – Lipoltov – Nebanice – Cheb – FL – Dl. Mosty – Sokolov

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *