Brandov 2009

Tradiční a obáváný závod Severočeské amaterské ligy přilákal na start i početnou naši skupinku. Tu tvořila sedmička ve složení Martin, Radek, Onty, Uickey, Gösslík, Tíby a Pája. Pro letošní rok organizátoři závodu přidali jeden dlouhý výjezd a několik kilometrů.

Velmi dobře jel od začátku Fiši,  který se po roztrhaní balíku snažil o tempo své skupiny. Jezdil dlouhé a rychlé špice. Nikdo mu však výrazně nepomohl. V celkovém hodnocení však Fiši dojel na výborném 6.místě.

Další očekávání jsme měli v kategorii M40, kde se dobrou formu chystal prodat Onty. Navíc souboj s Uickeym mohl být zajímavý. Bohužel Tomáš měl hned z kraje závodu technické problémy a výrazně ztratil. Proto Onty měl trochu jednodušší pozici. Své protivníky s pohlídal a zaslouženě “čtyřicítky” vyhrál. Uickey byl nakonec 12.

Třetí želízko v ohni na výsledek představoval Pája v juniorech. Ten však neměl nejlepší den a hned na vrcholu prvního stoupení “hodil šavli”. Poté se sice dostal do tempa a jel dobře, na lepší než 4.místo to ale nestačilo.

“Padesátky” po přestupu Tibora jsou pro nás velmi zajímavé, ale Tiby v posledních dnech není úplně v nejlepší formě. Navíc závod nedokončil. Čest našich barev tedy zachraňoval Jirka Gössl 9.místem.

Velmi dobrý závod odjel také Imríšek, který se držel v popředí. Ve společné kategorii mužů do 30 let byl hodnocen na pěkném 14.místě.

Závěrem pár fotek z www.amaterskáliga.cz

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *