Co se dělo v posledních dnech

Začal čas dovolených a na těchto stránkách se jakoby zastavil čas. Tak se podíváme postupně co vše se odehrálo a s jakými výsledky. Většinou informace probíhaly na bikerech, tak jen několik modrobílých s belgickou trikolórou.

tabor-108Olympiáda dětí a mládeže v Táboře – silniční časovka, cyklokros a silnice pro žáky a kadety: Startovat mohli pouze 4 závodníci našeho kraje a mezi ně se probojoval Viky. V úvodní časovce, kterou měl dobře rozjetou na obrátce defektil a nedojel. Trochu zklamání sil zažli v cyklokrosu a závod dokončil s kolem ztráty 34. V silničním závodě předvedl, že může bojovat s republikovou špičkou. Do cíle dojel s první skupinou 24.

opoharostrova106O pohár města Ostrova: Závod zařazený do poháru KVSC se setkal s menším zájmem, ale naše dresy se neztratily. Na podmáčené trati, kde se dosti běhalo (někteří i padali) Fiši i Hondzik vyhráli kategorie. Tomsík nestačil pouze na Víťu Hanuše, Bájo dojel “tradičně” 3. a Hummel v “rychlosti” na trati neměl konkurenci (klasifikován 5.).

korida09Plzeňská Korida: Naše barvy hájil pouze Hondzik. Ve štafetě spolu s Tomkinem a Pedrem dojeli 5., když po celý závod se pohybovali na medailových příčkách. Tomkin předával třetí, Hondzík dokonce druhý. V individuálním startu hodnoceném všech kategoriích dohromady zajel pěkné 17.místo, když se musel probíjet z půlky startovního pole (cca 70 závodníků). Při rozdělení kategorií by byl 3.

tomsik-a-bajoXC Skalka: Se záčátkem prázdnin ubylo na závodech závodníků, ale naše dresy se na závodech stále objevují. A stále stejně dobře. Na Skalce 4 vítězství (Tomsík, Pája, Petra a Fiši), Hondzik 2., Bájo 3. a Luky 7.

 

xc_vary110MČR XC K.Vary: Na bikerech toho bylo popsáno dosti. I pěkný Fišiho report. Proto jen krátce. Fiši (open) a Hondzik (masters) zajeli výborně 6. resp. 7. Velmi dobře jel také Bájo v masters (9.). Smůlu si opět vabral Pája, když hned v první kole roztrhl přesmykač a z cca dvacítky nedokončil. Ještě větší smůlu však měl Roby, který díky posunutým startům svůj závod nestihl. Ovšem jako jediný tým z Karlovarského kraje jsme postavil do pátečních štafet družstvo. Pája, Evička a Tomkin dostali od pořadatelů vyjímku, ale závod nedokončili.

mlecny-zavodMléčný závod: Jedná se o mezinárodní 4 etapový závod kadetů. Mezi 120 závodníky z 8 zemí (5 národních mistrů) se na startu objevil i Viky, který však startoval společně s SCM Louny. V první horské etapě vypadl zhruba v půlce z první grupy a dojel 60. V časovce pak zajel výborně a klasifikován byl 47 ??? Třetí etapou bylo kritérium. Viky se propadl do druhé skupiny a byl odvolán kolo před cílem. V závěrečné etapě dojel do cíle s hlavní skupinou.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *