Sokotrans cup 2009 (pohled)

dsc_0263Již podruhé na Březovském motokrose a jeho okolí. O proti Sokolovu výrazně techničtější a náročnější trať. Letos jsem přidal nekolik myslím zajímavých technických pasáží (sjezdíků) pojmenovaných podle klubových sponzorů – ISSO, Trubač či Sokotrans. Tyto úseky asi nejlépe vystihnul Gróba po závodě: “Teprve při závodě jsem si to pořádně vychutnal. Při rozjíždění to bylo pěkné, ale závod byl o něčem jiném…”

hondzikTěší zkutečnost, že naši závodníci naplno využili domácího prostředí a všichni se umístili na stupních vítězů – tj. 6 vítězství, 2 stříbra a 2 bronzy. Zlato – Pája, Hondzík, Fiši, Tomsík, Ondra Sýkora (děti I) a Evička, stříbro – Eliška a Petra, bronzy – Onty a Ondráš Kodlíků.

pajaPříjemné bylo, že se podařilo vše zvládnout bez problémů, závod měl spád (myslím), žádné dlouhé čekání, což kladně hodnotila většina závodníků. Kromě Davida Kopačky snad nikdo nepotřeboval ošetření.

evaK mému překvapení po předchozích zkušenostech velmi mnoho pomocníků jak v pátek při finální přípravětrati, tak zejména při úklidu, který byl velmi rychlý = ještě jednou všem poděkování.

hummelZe závodění věřím, že se se zážitky podělí ostatní, protože já mohu posoudit pouze závěrečnou sranda časovku, kde jsem podruhé v jendom týdnu porazil Fišiho!! 🙂 Tato sranda vzešla napůl právě z Radkovi hlavy. Trochu jsem čekal více zájemců o sranda svezení – já jsem však volil radši běh = v tom jsem rychlejší než na kole.

radaCo se však úplně nepovedlo – díky chybičce se do cen dostaly duše špatrných rozměrů (ty je možné vyměnit) a přilákat na start větší počet závodníků. 67 jich není úplně málo, ale loni jich bylo více a předloni v Sokolově ještě víc.

vysledky 2009 a fotky na bikerech

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

6 Responses to Sokotrans cup 2009 (pohled)

 1. monča says:

  já myslím že zasloužíš Honzo jen pochvalu za super závod, který získává pověst nejtěžšího závodu v okolí :). A ty medaile…nádherný

 2. Hummel says:

  Nejtěžší závod??? Tak to mne děsí. Chci mít nejzábavnější. Jinak ty medaile se povedli. Hold něco jiného.

 3. RF says:

  Super závod, moc se mi líbil, díky, Honzo.

 4. Palinko st. says:

  Z pohledu diváka to nemělo chybu, kroměně indiánky dalších několik atraktivních pasáží, a jako tradičně výborné zázemí od Fázovců.
  Nejmladší účastník Ondrášek už se těší na příští rok a prý to nandá bráškovi.

 5. Petr Fiala says:

  Honzo a parta kolem. Velký dík, a ne pochvala ale rovnou vyznamenání.
  Nebyl jsem na všech domácích závodech ale co jsem viděl a absolvoval jednoznačně všechna nej pro SOKOTRANS 2009 – organizace, tratě, rychlé vyhlášení -klobouk dolů, opravdu smekám.
  Věřím v další podporu Honzovo práce a těch, kteří tvoří tuto partu.
  Tento tým by mohl mít ještě lepší budoucnost, záleží na každém z Vás.

 6. Hummel says:

  Jménem všech díky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *