Středa č. 9 (9. 9.)

Dnes se po srazu za hasičárnou skupinka závodníků přesunula na dětský okruh Sokotransu. Poprvé a rozhodně né naposledy. Poslední díl se bude také totiž odehrávat také tam. Dnešní sestava opět trochu pozměněná, ale vyrovnaná parta: Ve velkých Ráďa, Bájo, já a Kája Macán, který přijel s kolem a hlavně se synkem (trochu pod nátlakem postaven na start). V dětech pak Eliška, malý Kája a nováček Matyáš Kostrnút z Kynšperka.

Děti závodila 3x na dva okruhy a po prvním závodě se druhý startoval s hendikepy. Proto po dvou jízdách bylo skóre všech vyrovnané. Rozhodovala tedy poslední rozjížďka. Matyáš měl své jisté a tak se hlavní souboj odehrál zejména mezi Eliškou a Kájou. Rozhodovalo se v poslední zatáčce. Z té otrochu rychleji vyjeli Eliška a tím i vyhrála. Kája si díky druhému místu již s předstihem zajistil celkové vítězství v poháru.

Ve velkých se závodilo zejména ve dvojicích. Tu rychlejší tvořil Bájo a Radkem a tu slabší Kája s Hummlem. No ani hendikepy nedokázaly Radka zastavit a vyhrál všechny rozjížďky. Za ním se díky hendikepům více bojovalo. Druhé místo nakonec získal Bájo, třetí Hummel a čtvrtý Kája.

Za čtrnáct dní poslední středa. Sraz opět u hasičárny a pak společný přesun po motokros na dnešní trať.

Video 1, video 2, video 3, video 4, video 5, video 6.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *