Zářijové výsledky

Sice ještě není konec měsíce, ale je dobré se podívat jak jsme v průběhu září vedli. Po Habartovu a Antala se jelo postupně v Kynžvartě, Chodově a několikrát v Chebu.

Vašek absolvoval jedny z posledních silničních českých pohárů. Ve Výškově u Loun si v kritériu vybojoval velmi pěkné 12. místo. Ve dvojzávodě v Kyjově pak v kritériu dojel 25. a v hromaďáku pak 21.

Pavel si i v posledním závodě ČP v Peci p/S. vybral hromadu smůly. Po dobrém startu se však cíle pro defekt opět nedočkal. Vše si pak vynahradil v Chodově a Kynžvartě, kde dojel za Fabou druhý. V XC na Zelenou horu spojil sily s Lubošem Obrechtem a v kategorii vyhrál.

Bájo po několika pádech se trochu výsledkově propadl proti začátku sezóny, ale pořád jsou to pěkné výsledky. V Kynžvartě a Říjnovém bajku dojel 4., na Zelenou horu 5. a v Chodově pak 8.

Karolína pokračuje ve sbírání bronzových příček – třetí dojela v mladších žákyních v Dragounu, Říjnovém bajku i v Chodově. K tomu přidala ještě jedno vítězství na Lopatárně a také ve své kategorii dětí v Říjnovém bajku.

Všechny závody v okolí Chebu objel taťulda Lukáš a posbíral umístění těsně pod stupni vítězů – Dragoun, 4., Říjnový bajk a Kynžvart 5., Zelená hora 6. k tomu spolu s Panzim vyhral tandemy v Chodově.

“Pouze stříbra” sbírá Martin kofroň ve starších žácích. Druhý dojel ve všech závodech (Dragoun, Říjnový bajk, Chodov)

Poměrně snadnou, ale né zabavnou sezónu má Petra. Ta totiž nejčastěji závodí sama se sebou. Proto chybí i nějaká motivace do tréninku. V posledních závodech pak získala dvě první a jedno druhé místo.

Z ostatních výsledků je třeba vytáhnout Hondzikovo vítězství v Dragounu, první start v dresu TBB Mičála (4. dragoun), Tomsíkovo 2. místo ze Zelené hory, 3. místo z Chodova a 4. z Kynžvartu. Onty zavítal do Kynžvartu kde dojel 4.  a Tiby nedojel v Chodově.

Do konce sezóny již moc nezbívá a tak brzy bude jasné kdo bude závodníkem roku. Jestli Vašek nebo Karolina. Loňský vítěz ankety již je téměř bez šance.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *