GP Březové

Tak máme za sebou první akci roku. McDonald´s Dětská tour – GP Březové.
Po pátečním celodenním dešti počasí přálo a na startu přivítalo 76 závodníků (56 dětí). Co se týče těch nejmenší až do 12.let to bylo velmi pěkné, starší žactvo a dorost byli dosti za očekáváním a jen škoda pro ně, že si nepřijeli zazávodit. Ti co dorazili si závody velmi užili a i přes drobné chybičky byli spokojeni. Potěšující je odkud i ti nejmenší závodníci na Březovou přijeli – Praha, Plzeň, Louny, velká skupina z Bike klubu Město Touškov, hendikepovaný závodník z Černých koní a dokonce i francouzského Nantes. K tomu tradiční regionální týmy Plamen Chodov, Profisport Cheb a velká skupina místních a Sokolovských dětiček. Ceny všem malým závodníkům předával starosta Březové Miroslav Bouda.

V závodě dospěláků je třeba vyzvednout skvělou sestavu týmu SWEEP Cycling Chomutov v čele s Láďou Fabišovským a Ondrou Pávkem, k tomu Česká reprezentantka Mistrině ČR v cyklokrosu Martina Mikulášková. Ovšem ani naši borci se neztratili – v úvodu o sobě dával vědět Míra Brill (vyhrál druhé bodování), Radek Fišer prozměnu vyhrál sponzorský sprint 2.skupiny a “skoro náš” Tomáš Viktorin bojoval o vítězství mezi masters. K tomu unikátní výkon podal “horský tandem” v netradičním spojení Panzer – Ontko.

Velké poděkování – městu Březová a technické četě města za pomoc s přípravou a technickým zázemím, Teplárenské společnosti Elektrárny Tisová, klukům z Giantligy a rozhodčím a všem lidičkám co pomáhali s průběhem závodu.

10273349_861098310583740_6317060466799918647_o další fotky dodáme v co nejkratší době.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *