VC Domažlic 2015

11330493_10204343956071430_684855168_nDalší díl Becker cupu se na v Domažlicích. Z Březovských se účastnili Brillák, Palinko a Tomáš. Dvě pódia a 5.místo slušný výsledek:

Pavel Kodl: “Rano jsem se byl rozjet na hodku na silnici abych rozhybal nohy po vcerejsku (Škoda bike). Cestou na zavod jsem se bal ze to bude dneska peklo protoze vcerejsi maraton jsem v nohach hodne citil… Pri rozjizdeni opet defekt jako vcera… Takze jsem to vymenil pak rozjeti a start… Prvni kolo zustala vepredu cca sedmiclenna skupina. Ve druhem kole se to nadelilo… Odjel Lukes s tim co byl druhej. Zustali jsme ja, Mira, Šeller, a jeste jeden. Ve tretim jsem uz zustal jen ja se Sellerem a takle to bylo az do sesteho kola. Tam jsem v jedinem tezsim kopci zrychlil a ujel mu. V sedmem kole jsem jel podlahu a udrzel to az do cile. ”

Míra Brill: ” start dobry, pak mi seklo (projevila se unava ze soboty a nohy nechtely jet), palinko odjel, ke konci se to rozjelo”

Tomáš Chvostek:”Při startu jsem měl problém s tím že mi vycvakla bota z pedálu ale hned jsem si je dojel a zařadil se z Káju a držel jsem ho do konce prvního kola, v tom prvním kole jsem se kájy držel bez problému stíhal jsem ho v kopcích i v technice ale potom se tam připletli masters a už jsem ho ztratil potom jsem si jel svoje tempo”

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *