Ašský bláteník 2016

Odstartoval Bavorský Cube cup i Chebský pohár. Ašský okruh kolem vrchu Háj byl opět velmi dobře obsazen mezinárodní konkurencí. Naše barvy však byli také vidět. Sedmička Palinko, Csipi, Dáda, Kačka, Martin, Tomáš a Tomsík  si vedla velmi dobře, když jsme v jednotlivých kategoriích posbírali 1 vítězství, jedno druhé místo, jedno třetí a 3 brambory. Níže si můžete přečíst pohled na závod jednotlivých závodníků.

_DSC8178

Kačka: … …start krasnej, první holka…po dvěstě metrech jsem procvakla zadek a v dalším kopci uz běžela.. …pak mi nějací mili pánové vyměnili duši,což zabralo v celku 15minut…takze jsem pokračovala beznadějně poslední s pěkným zásekem. Modlila jsem se at me nevemou o kolo,abych to mohla aspon dojet ..Nevim jak jsem to dokázala ale sjela jsem asi deset lidi a o kolo me přijeli jen tri muži.. Nakonec asi 10. v ženách a 3. juniorka se ztrátou na první neco přes sedm minut

Pája: …Start celkem ušel na sjezdovku jsem vyjel cca na 10místě. pak jsem se dostal do skupiny s Vojtou Marvanem, Vrábkem a nějakym němcem. Tak jsme se sjeli ke konci prvního kola… Já jsem tam byl pořád jak na gumě, chvilku s nima, chvilku 100m za nima. Jel jsem si své tempo a ve třetím kole jsem si je dotáh a ujeli jsme tomu nemci. ke konci kola jsem měl na ty dva ztrátu tak 10s ale přišla chyba kdy mi to ujelo v točce a položil jsem to… poodjeli mi a už jsem je nesjel. nejelo se mi vůbec špatně akorát mi přišlo že jsem se nemohl dostat do maxima. nohy v pohodě dejchání taky ale prostě to z nějakýho důvodu nešlo. (tohle bylo jen v určitých chvílích proto jsem tam byl jak na gumě). Na to že mam celý týden rýmu a kašel tak to nebylo vůbec špatné aspoň z mého pohledu. Celkově 7.místo a v kategorii nejspíš 4. místo.

_DSC8137

Martin: …Jelo se mi dobře hlavně první 2 kola. První kolo jsem se držel za svobodakem, Soukupem a s hnizdilem. V druhém kole to bolelo ale udržel jsem se jich. + mě dojel Tomáš a jel jsem s ním do konce kola. Třetí kolo taky dobrý ale ve 3 kopci mi spadl řetěz za kazetu a ztratil tak minutu (byl hodně zaseklej). Čtvrté kolo jsem si po sjezdovce vzal kačky bidon s Red Bullem ?a pak dojel asi 3 lidi se kterýma jsem se držel až do cíle.

Tomáš: …Odstartoval jsem relativně dobře..kousek sjezdovky jsem se držel za Pavlem..nechtěl jsem to rvát hned na zacatku aby mi nedošlo takže jsem si jel svoje..bylo to takový zvláštní protoze jsme jeli skupina, která mi potom poodjela ale v kopci jsem je dojížděl ale zároveň me předjížděli jiní..nohy celkově moc nejeli a ani dýchat jsem nemohl..ve třetím kole jsem se kousek svezl se svobodakem ale potom mi taky ujel..

Csipi: …celý týden jsem se cítil po prvních závodech dobře a těšil se, ovšem realita po příjezdu do Aše a prvním suchém projetí tratě v děsné zimě byla jiná. Před startem se přidal i déšt a já na to prostě neměl. Klouzal mi každej kořen a výjezdy o tom ani nemluvim, před cílem 3tiho kola jsem od Fáby dostal kolo a skončil neslavně zmrzlej a mokrej..

Dáda: …Super výběr 1. závodu. 4st.nad nulou a déšť.Kořeny klouzaly, průdušky pálily a mě už se modřiny pěkně vybarvily 🙂 Nicméně se nejelo úplně nejhůř a 1. místo v kat. bylo příjemným překvapením.

 

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *