Masakr v Brně

Další zastávkou bikového ČP bylo Brno a jelo se jak XCE tak XCO. V eliminátoru Palinko nenavázal na poslední postup mezi nejlepších 16, přesto v elitě 21,místo není úplným zklamání. Kačka po tréninkovém výpadku o jedno místo nepostoupila do semifinále a obsadila 9.místo. Tomáš si však v této soutěži vyjel 13.místem nejlepší výsledek.

Nedělní crosscountry však byl pro naše závodníky masakrem.

Palinkovo bebíčko z Brna

Palinkovo bebíčko z Brna

  • Pavel – “jsem zklamany… po vcerejsku jsem citil ze to nebude ono ale sel jsem do toho naplno… na prvnim kopci jsem byl paty ale hned na zacatku sjezdu jsem nevybral zatacku a poslal jsem to do takove rokle ze ktere my nejakou chvilku trvalo dostat koli… takze me prelitlo tak deset lidi… pak jsem to zacalnsjizdet a myslim ze z premiry snahy jsem projel jednu zatacku rychle a trefil jsem strom… pritom mi spadnul retez a neslo to nahodit.. takze prcni kolo uplne na ho… pri najezdu do druhy kolo jsem byl snad 25. Pak jsem se to snazil sjizdet ale nihy nebyli uplne dobry… dostal jsem se v poslednim kole asi na 15misto ale pred koncem mi to na prachu ustrelilo a sel jsem znova… takze do cile jsem prijel 17… myslim nebyt padu tak kolem desitky bych byl…”
  • Tomáš – “Ja jsem vystartoval celkem dobre..byl jsem okolo třicítky ale vůbec jsem nemohl dýchat..motala se mi hlava a proste to bylo špatný..potom po prvním kole jsem spadl v jednom sjezdu kde byli kameny a dost jsem si narazil bok a koleno..asi pět minut jsem tam ležel nez to aspon trochu prebolelo a potom uz pro me nemělo cenu pokračovat..”
  • Kačka – “me zradila hlava…a po tom co jsem videla u kluku me to jen dorazilo..”
Tomášovo bebíčko z Brna

Tomášovo bebíčko z Brna

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *