Víkend Osvobození

Druhý květnový víkend se naši závodníci představili na třech závodech. V sobotu to byla Chebská “40” a v neděli XC Skalka a Cube cup u Wunsiedelu. Ze všeho jsme nakonec vyválčili 3 vítězství, 1 druhé a 2 třetí místa. 13116286_2033948320163734_2292167300742939392_o

Jak si počínali naši závodníci z jejich pohledu?

Kačka:

 • sobota CH – DNS – ..doma jsem zapomněla pevnou osu na zadek,takže jsem si ji půjčila v bishopu ale start uz nestihla…takze treninkove polovinu kopcu na trati jsem jela v maximalkach”
 • neděle DE – 4.místo – První kolo se mi jelo krásně,za to poslední jsem už bojovala sama se sebou,s kolem i s nohama… kopce se mi jezdili dobře,i po rovinách to celkem táhlo,akorát v technice byly největší ztráty,…protože si mi vidlice dělá co chce..jednou nejde jak by měla,pak zase ano..takže jsem si kořeny užívala jako se zamcenou vidlí… Vzhledem k celému uplynulému týdnu bych dnešek nazvala zázrakem že jsem dojela a přežila”

DSC4799

Palinko:

 • sobota CH – 1.místo – “Ja po startu jsem jel relativne pohodu… a na zeleny hore jsem vyjel prvni s naskokem cca pul minuty po najezdu do terenu jsem dvakrat blbe odbocil takze me dojel cerny z nezichova v pulce jsem chytnul velkej klacek dobzadniho kola az mi to prekroutilo retez… nez jsem to rozmotal tak byl pryc… pak jsem ho dojel a kousek ujel… pak jsme zabloudili cca na minutu… pak jsem mu ujel a cca 10km pred cilem mi zacalo blbe radit kolo tak jsem myslel ze to bylo tim klackem ale po prijezdu do cile jsem zjistil ze jsem mel povolenou zadni osu v kole. Jinak jelo se mi dobre ale udelal jsem si to zbytecne tezke… nohy boli po dnesku dost tak snad to bude zitra dobry…”
 • neděle DE – 5.místo – dojížděl na poloprázdném zadním kole

Dáda:

 • neděle XCS – 1.místo – “-trať je jedna z mých nejoblíbenějších. Do závodu jsem šla bez ambicí jen si to užít ( cestou na závod úplně kamenný nohy ). Celý závod jsem si jela svoje tempo, nohy se rozjely, ale stejně jsem byla ráda, že mě na konci 4. kola absolutní vítěz a Lubin sjeli a já do posledního už nemusela. Ty plíce si letos nějak nemůžou zvyknout. O nohách nemluvě?.”

P5081767

Tomáš:

 • sobota CH – 1.místo -“Tak mne se dneska jelo dobře jenom prvních patnáct kilaku kdy jsem se držel ve druhé skupince pak jsem začal mit problémy se zadním kolem ktere mi vypadavalo a jeste k tomu mi došlo..aspon o trosku lip se mi to potom začalo jet az na 32. kilometru takže tak”
 • neděle DE – 4.místo – “Prvni kolo se mi jelo celkem fajn snažil jsem se hodne předjíždět ale porad jsem myslel na to aby mi nedošlo..toho jsem se bal nejvíc..druhy kolo bylo trosku horší ale porad to šlo..třetí se mi jelo nejhůř nohy me bolely a mel jsem relativně i hodne nízký tepy na závod a jeste k tomu jsem v jednom sjezdu spadl..čtvrtý bylo lepší ale porad to nebylo úplně ono..paty se mi jelo nejlíp hlavne tomu pomohl i gel kterej jsem mel na konci čtvrtého..šestý jsem jel vic na pohodu protoze pred sebou jsem nikoho blízko neviděl a za mnou byl jeden junior kterej byl ale taky daleko…byl jsem a jeste jsem docela dost prekvapenej ze mi nedošlo po té sobotě”

13164416_2033948773497022_3298116520239646433_n

Honza:

 • sobota CH – 4.místo – “… ani dnes to nebyla žádná sláva…”

DSC4848

Lukáš:

 • sobota CH – 5.místo

DSC4841

Martin:

 • sobota CH – 2.místo – “… Je to na mě strašně těžkej závod… Ale i mimo to jsem měl strašně unavený nohy +ty kořeny atd mě totálně dorazilo…prvních asi 10 km se mi jelo už těžko a snažil jsem se držet ve skupince co byla kolem mě… Ale jak mile se vyjelo do technických rovinek tak jsem nebyl schopnej jet… Jak mile jsem na tom kole začal skákat tak to bylo horší a horší… “
 • neděle DE – 8.místo

DSC4862

Jirka:

 • sobota CH – 3.místo

DSC4762

Csipi:

 • neděle XCS – 3.místo – “… jelikoz se jelo hodne jinejch zavodu byli jsme v kategorii 3 a ja po boji ( s nakonec mladsim) jsem myslel ze jsem na 4tym fleku ale 6 celkove nakonec kdyz mi ujel v poslednim kopci… “

P5081764

Foto z bikeri.cz

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *