Všebořské okruhy

Jeden z mála silničních závodů v kraji. Na startu se objevila i pětice našich závodníků. Ačkoliv to většinou měli jako tréninkový závod, dokázali se všichni umístit na stupních vítězů.

img_20160903_100102

Terezka Kopecká 2.místo, Kubík Kopecký 3.místo, Kačka Lacinová 2.místo, Martin Řezáč 3.místo, Míra Brill 3.místo

Míra “Start na pohodu. V prvnim kopci za to vzal petr fiala takze se pole nadelilo hned v prvnim okruhu a zustalo nas v predu jen pet. Pak se zvolnilo a ve tretim okruhu ze ctyr za to vzal opet petr fiala s mlady kajou tyrpeklem, jejich nastup jsem poradne nezachytil a zbytek stoupani jsem je sjizdel, jenze pak za to vzali jeste jednou a to uz jsem nedal to bych se poblil. Ujeli pockal jsem si na zbyle dva odpadliky a s nima objel predposledni a posledni okruh a v cilove rovince jsem jim nedal sanci. ?

Kačka “Za sebe bych k tomu rekla asi jen to, ze jsem zajela nejlepe, jak to slo, protoze telo nespolupracovalo jak melo. Po oslave narozenin jsem si ten zavod jela spis jen objet a uzit ? ve druhem kole jsem Anezku pred sebou videla a nebyla vubec daleko, tak nevim, jestli se ji neco stalo, nebo jsme jen v moji skupince se dvema pany, jeli tak rychle ??

Martin “mě se jelo celkem dobře hlavně hned po startu, ale ke konci prvního kola mě neak rozbolelo břicho… Druhé kolo jsem jel už z poloviny sám protože skupinka v které jsem jel mi v kopci ujela a já už jsem to nebyl schopný …nakonec jsem rád za 3. Místo ?img_20160903_102719 img_20160903_130450

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *