2 vítězství z Artamona

Karlovarský AMbikemaraton Kola pro život je jednou z největších bikových akcí kraje a na startu se sejde vždy početná a silná konkurence z celé ČR. Proto úspěchem bývá umístění do 10.místa v kategoriích, ale nám se díky Svoboďákovi a Dádě povedlo něco ještě úžasnějšího. Na kratší trati (trasa C) jsme ovládli absolutní pořadí v mužích i ženách. K potvrzení úspěšného roku ještě Csipi dojel 5. a Tomsík (trasa B) 4. ve svých kategoriích. 

Jirka Svoboda svůj závěr závodu viděl takto: “bylo to těsný ? odjel mi v předposledním kopci, takže posledních 8 km jsem jel co to šlo a dojel ho vyloženě až za stadionem, naznačil jsem mu spurta už dřív, tak jsem se za ním vyvezl a v cílové rovince ho skočil, ale jen o pár centimetrů. Vyšlo to přesně na pásku ? jinak byl rozhodně lepší, jen se nechal vyblaznit dost brzo na toho spurta ?

Dana Kopecká shrnula závod následovně: “Po startu se v tom vedru jely na Dianu desny kule, musela jsem si zvolnit a 1 holcina mi odjela,ale na 2.kopci jsem ji mela a od te doby mi hodni lide podel trati hlasili,ze jsem 1.zena.Porad jsem jela opatrne,aby mi nedoslo,ale stejne v pulce zavodu mi naskocila husina z prehrati a za cilem me jeste chytla krec,ale to uz bylo jedno?.”


Více fotek na našem FB (Za fotky děkujeme tukanům Bobovi a Pepínovi – https://tukankv.rajce.idnes.cz/)

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.