Pořádáme

Všechny závody pořádáme pro širokou veřejnost. Neváhejte, a přijďte se na závod podívat, ať už jako diváci anebo účastníci! Připomínáme, že na závody v celém Karlovarském kraji jezdí čím dál tím více dětí. A i naše závody mají připraveny dětské trasy.

Pravidelné akce:

  • Březovský bike (Březovský etapák) – crosscountry horských kol na Březové. Závod prošel několika proměnami a to jak v podobě trati, tak ve formátu závodu (2010 – 2013 = etapák)
  • GP Březové – silniční kritérium v rámci Giant ligy. Od roku 2014 pouze závody amatérů a dětské McDonalds tour.

V minulých letech

  • V roce 2010 jsme z pověření KVSC a ve spolupráci s Ašskými bikeri uspořádali velmi úspěšně silniční závod Českého poháru mládeže a žen v Habartově.

Závod horských kol základních škol

  • V roce 2009 byl poprvé odjet závod horských kol na ZŠ. Vše vzniklo z naší aktivity. Nakonec jsme se na pořádání podíleli s AŠSK Sokolov a 6. ZŠ. Více k závodu na stránkách AŠSK Sokolov. Pro rok 2010 se nenašla ochota škol závod uskutečnit.

Silniční hromadný závod – Mistrovský KK kadetů a žáků

  • Květen 2009  byl měsíc kdy se konali krajské šampionáty silničářů. V nabitém kalendáři KVSC jsme se nabídli, že v rámci našeho společného tréninku uspořádáme Mistrovský závod pro kadety a žáky. Vše také uskutečnilo, ale s menší obsazením, než se původně čekalo. Podívejte se na výsledky a fotky. Odjezdy starších byli způsobeny počasím, kvůli kterému se zkracovalo o jeden okruh. Přes velké přípravy se nepodařilo závod v jakékoliv podobě pro rok 2010 připravit. Není však vyloučeno, že se závod na tomto okruhu vrátí v roce 2011.