Category Archives: Novinky

Aktuální informace hledejte zde.

Březovský bike 2022 – výsledky, fotografie

Výsledky závodu Březovský bike 2022 Výsledky podle tratí Výsledky podle kategorií Fotografie Jan Jansa – děti Jan Jansa – dospělí CK TBB 1 – děti, start dospělého okruhu, vyhlášení dospělého okruhu CK TBB 2 – děti CK TBB 3 – … Continue reading

Posted in Novinky | Comments Off on Březovský bike 2022 – výsledky, fotografie

Finální rozpis okruhů pro kategorie

S pomocí závodníků z Cykloteamu Ostrov jsme doladili počet okruhů pro všechny kategorie v závodu Březovský bike. Podívejte se tedy do propozic (PDF) nebo na níže přiložené obrázky.

Posted in Novinky | Comments Off on Finální rozpis okruhů pro kategorie

Záškodník

Poté, co jsme mlíkem a šipkami vyznačili dětské okruhy i okruh pro dospělé, jsme zjistili, že značení je na některých místech zjevně úmyslně poškozeno. Na sobotu vše opravíme a vynasnažíme se, aby záškodníci neovlivnili závod.

Posted in Novinky | Comments Off on Záškodník

Dětské okruhy vyznačeny, můžete trénovat

Dnes ve středu po obědě byly vyznačeny všechny tři dětské okruhy pro Březovský bike 2022, každá jiným “mlíkem”. Děti a mládež tedy mohou trénovat. Počet kterých okruhů pro kategorie bude upřesněn pravděpodobně v pátek.

Posted in Novinky | Comments Off on Dětské okruhy vyznačeny, můžete trénovat

Březovský bike 2022: trasa pro nejmenší děti (M6, Z6)

Dětská trasa pro nejmenší (M6, Z6) bude mít na délku několik set metrů. Na obrázku je nákres okruhu o délce necelých 300 metrů (počet okruhů bude upřesněn). Okruh je již na místě vyznačen.

Posted in Novinky | Comments Off on Březovský bike 2022: trasa pro nejmenší děti (M6, Z6)