Vikingové 2. 6. – 8. 6.

Vašek vulgo “Sokolovská Muréna”

Uickey
Za tento týden: 685 km
Celkový počet: 11340 km
Hmotnost: 85,0 kg
Vašek Viky
Za tento týden: 285 km
Celkový počet: 5126 km

**********************************************************
Neděle: 120 km. I když jsem měl cuky jet Sokolovskou časovku tak nakonec jsem dal přednost výletu s mými hochy na koupačku na Jesenici a podvečer trochu vytrvalostního tempa přes Kraslice.
Neděle: 50 km kompenzace na Jesenici a zpět, 30 km tempo do Kraslic

Sobota: 130 km. Medica – poslední pořádnej (co se týče délky a profilu)závod, který na Karlovarsku zůstal. Přes 100 účastníků a parádní počasí slibovalo silné zážitky. Průběh závodu byl dle očekávání, tj. v každém delším kopci někdo odpadl až jsme před Hlinkama zůstali v 5-ti. Folvy, oba Krumčové, Šémas a já. Takhle jsme i dojeli k cíli a starší Radek (jezdí výborně a když jel špic tak se vždy zrychlilo až jsem měl dojem, že chce vždy někoho odpárat) odbočil do cíle kratší trasy a my 4 do kopce směr Stanovice. Hned zkraje kopce za to vzal Ráďa. A i když mi rozum vele zůstat se Šémou a Folvy tak srdce zavelelo jít za ním. Bohužel, Ráďa se mnou zamet a ujel mi, ale já zase klukům, takže celkově 2-há figura. Jelo se mi celkem gut a i když jsem od kopce na Tisovou cítil, že mi ubývají síly klukům kolem ubývaly více. Právě tam došlo k tomu rozhodujícímu dělení a vzadu zůstali Onty, Zelíčko, Martin Immríšek ale i David Máša (kterej jel s kadetskými převody výborně – zvláště kopec s Bečova na Novou Ves).
Jsem spokojen i když Medicu už asi nikdy nevyhraju. Láca, Šupy a letos Ráďa mi to nedovolili. Na Ráďu ale ani náhodou nebylo.
Sobota: 25 km Březovský bike – 4. místo

Pátek: 75 km. Rozjetí před Medicou spojené s registrací. S Reném, Jointym a Imríškem. René demonstroval v kopci na Kfely jak je na tom dobře. Naštěstí nahoře bylo vidět, že si alespoň trochu dával, jelikož pot z něj valil proudem. Mě se jelo samozřejmě jako celý týden blbě. Co já tam budu zítra dělat? Ještě že Miloš odkládá duel až na Marjánky, které se jedou za týden.
Pátek: 25 km S Brillákem na tratí zítřejšího Březovského Biku

8avio

Čtvrtek: 80 km. Na srazu 8 kousků ale Brilák jel rovnou dom, že už má kilčo. My ostatní na ruskej způsob s větrem v zádech na Franťáky přes Tršnici a zpět. Před sobotou už žádnou “prasárnu” … jak říká Zelíčko. Mě se tedy jezdí od pondělka pěkně blbě. Už týden mě tlačí bříško a vůbec se tak nějak necítím. Cestou zpět jsem si dal jeden interval do kopce z Libavského Údolí. No Imríšek senior uvisel. To jistě působí kouzlo jeho nového 8AVIA.
Čtvrtek: 65 km Soko – FL – Soko

DOST BYLO PŘÍMĚŘÍ, NEPŘÁTELÉ UTÁHNĚTE SI PŘILBICE, BUDE SE TEDY BOJOVAT! Road Warrior-Marzio Bruseghin (by rjptn’s photostream)

Středa: 90 km. Na dvě fáze. Nejprve 30 km ale přišla voda a ve 20,00 večer jsem vyjel na oblíbený okruh přes Loket, Vary, Bečov a Krásno. V jednom má ten Kozler. Úderem 8-me jezdí i na hlavních tazích minimum aut. Asi je ale větší pravděpodobnost potkat nějakého napitého strejce. Mezi Bečovem a Loktem mě předjeli pouze 2 auta. Policajti a milovník klasické – ocelové cyklistiky Kája Antoš vracejícíc se z Lopatárny. Inu je středa a každej kdo si chce je trochu zablbnout a zazávodit na silničním kole jezdí ve středu Giant ligu v Plzni. Letos musím rozšířit svou účast která skončila na čísle 1.
Středa: 2 hodiny plavání, hodina tělocvik

mexican crash

Úterý: 90 km. Klasické úterý a trénink směr Cheb. Já, Vašek a Vaschek, Venca a jeho kluk Jirka, Jointy a David a taky Kozler přijel na silniční jednici. Je na tom mrcha dobře. To se pozná jak jede a jak dejchá. Chebští úterní švihy nějak nebaštěj. By mi zajímalo kde byl Milda Šplíchal nebo Tom Strnad. Od Pomezí hrozila voda a ve Frantovkách padla a v dešti pak jeli domu. Průměr i přes courání a časté zastávky byl i s kadetama 31 km/hod.
Úterý: 75 km Soko – Cheb – Pomezí – FL – Soko

Zastávka na trati Březovského bajku

Pondělí: 100 km. Nejdřív 20 km na MTB na okruhu Březovského bajku jelikož opakování je matka výkonnosti. Pak 80 km na silničce směr Bečov, Nová Ves – sjezd co se jede při Medice je dost hrbolatý a moc to člověk pustit nemůže – Prameny. Horko těžko jsem uhájil 30 km/hod. Jak se mi jelo v sobotu dobře tak dnes to bylo hrozné trápení. Chtěl jsem najet 120, ale raděj jsem to zabalil.
Pondělí: 15 km Březovský MTB, 2 hod plavání

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

2 Responses to Vikingové 2. 6. – 8. 6.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *