Vikingové 24. 11. – 30. 11.

Uickey
Za tento týden: 55 km
Celkový počet: 23915 km
Hmotnost: 88,0 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 30 km
Celkový počet: 10720 km

Neděle: 0 km.
Neděle: schody – 130 pater = 2080 schodů (skoky po jedné a sounož).

Sobota: 0 km.
Sobota: 30 km – 2 hod na MTB trénink na cyklokrosové trati v Plzni.

Pátek: 10 km.
Pátek: nic

Čtvrtek: 10 km.
Čtvrtek: 1 hod hry TV, 1 hod bazen s TBB

To není team CK TBB cestou na Lobzy, ale team Garmin-Slipstream nad Boulderem v Coloradu

Středa: 10 km. Na všech dostupných webech týkajících se cyklistiky je psáno, že všichni již začali s přípravou na novou sezónu, jen já jsem právě v nejhlubším odpočinku a i můj Vašek má denně nějakou aktivitu. Na váhu raděj ani nestoupám. Koleno by již popojetí sneslo, ale do toho chladného a vlhkého počasí se mi zoufale nechce a navíc ta brzká tma. No začnu asi až od prosince.
A nenechte se mýlit. Na obrázku nejsou matadoři z CK TBB cestou do vinárny v Lobzech, ale hiking profíků z týmu Garmin Slipstream (Magnus “Maximus” Backsted, VandeVelde nebo také Bradley Wiggins či David Millar).
Středa: 1 hod treking po Plzni, 1 hod válce na dráhovce

Úterý: 15 km. Do práce a pojížďky po Sokolově ve 4 hodiny už tma. Tohle je nejhorší období. Vaškovi jsem jen zimáka připravoval.
Úterý: 2 x 1 hod hry (TV a trénink s TBB)

Nová posila CKTBB na testech. V pozadí s obdivem přihlížející část týmu kadetů Vašek a Roby

Pondělí: 10 km. Jen za prací.
Mám zprávy – a vůbec se jim nedivím – že činovníkům CK TBB, trenérům a rodičům již došla trpělivost s velmi podprůměrnými výsledky juniorů a kadetů v letošním roce. V regionálních závodech jen zřídkakdy a zcela mimořádně předčili své soupeře z Cykloteamu, Plamenu či Profisportu a i když měli početní převahu – jako například Vašek s Robym na posledním cyklokrosovém závodě v Dohlau – tak s úžasem pouze koukali jak jim osamocený Ondra s Profisportu ujíždí. O výsledcích v Českém poháru, a to v jakékoliv disciplině, ani raděj nemluvit. A tak je na spadnutí angažmá nového jezdce, věkem ještě staršího žáka, ale výkonností, zkušenostmi, tréninkovou pílí a chutí do hry však výrazně převyšující Václava a Roberta, ale i Davida s Palinkem. V podstatě celá jmenovaná čtyřka se od něj může hodně naučit. Hlavně musí chtít. Takže chlapci: ještě není pozdě, pozvedně spadlé čelisti a začněte makat ať novému parťákovi uvisíte na jaře alespoň v háku! Na snímku posila již v novém dresu.
Jo a zítra kritérko není. Bafíci jdou s posilou ke sportovnímu lékaři, aby nekoupili zajíce v pytli a stejně je mokro a sníh na ploše.
Pondělí: 4,1 km ve vodě

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

4 Responses to Vikingové 24. 11. – 30. 11.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *