Vikingové 29. 9. – 5. 10.

Uickey
Za tento týden: 475 km
Celkový počet: 21870 km
Hmotnost: 85,0 kg
Vašek Viky
Za tento týden: 145 km
Celkový počet: 9700 km

Neděle: 90 km. Vyjel jsem pozdě odpoledne a tak jsem se musel pořádně tumlovat abych najel co nejvíc do tmy. Dal jsem to samozřejmě na FL a Pomezí a dojížděl domů za deště. No AVS 33 km/hod a ta 90-ka mě uspokojila.
Neděle: 0 km. Hodina hry.

Sobota: 30 km. Tradiční MTB časovky Kozí vrchy, se účastním nepravidelně, ale vzhledem ke snaze protáhnout sezónu jsem neodolal. Účast velmi slabá. Z top elity jen Fába. Kde jsou ty časy kdy jezdil tenhle závod Štícha, Kvasnička, Pippo Eberlik či Martin Laciak. Pro mě trať maximálně nevyhovující: terén, prudký kopec a co mě nejvíc iritovalo, že jsem musel 2x slézt a kolo tlačit … a navíc pneumatika kolem pasu pomalu ale jistě roste. Byl jsem tedy docela překvapen, když jsem měl lepší čas než Pavel Sanťák a nebo Ondra Stránský, kterýho jsem tak v závodě do kopce porazil letos poprvé. Zdá se, že s koncem sezóny jsou na tom ostatní ještě hůř než já. Takže časem jsem byl celkově 3-tí (1. Fába, 2. Brillux).
Podvečer Pedrova sláva. Po pouhých 30-ti kilometrech ty 2 piva, guláš a 2 dorty zase převážili misku vah na stranu příjmu. 8-/
Sobota: 0 km. Hodina hry.

Pátek: 25 km. Volno před závodem.
Pátek: 0 km. Busem do Plzně.

Čtvrtek: 75 km. Docela kosa a na švihu jen ja s Vaškem. Před Svatavu a Habartov směr F. Lázně. Občas jsme si trochu zrychlili či špurt na tabuli ve dvou dali ale jinak se během švihu nic zvláštního nestalo.
Čtvrtek: 60 km. Na Frantovky. 6 krátkých úseků.

Středa: 30 km. Počasí nepříznivé a tak kdyby nebyl ten středeční MTB-race, jel bych rovnou domu jíst. Tím spíš, že to poslední závod 5-ti dílné série, jsem jen doma obměnil silničku za bajka a s Vaškem přes Rychnov na Břízku. Závodníků pomálu, takže jsem tam blbnul jen s 2-mi kadety (Vaškem a Robym) a jedním žákem (Drobkem) a “slavně” poslední závod vyhrál. Nutno říct, že Roby mi při startech pěkně zatápěl a musel sem se hodně snažit abych byl v první zatáčce na čele. Jelo se 5 minizávodů na 3-4 kola a jako trénink to bylo výborný. I když jsem byl prvotně k téhle celé středeční sérii skeptickej, svůj účel to určitě má a jestli se bude jezdit i na jaře a nebude se to tlouct s Lopatárnou, určitě bych to jezdil. Nakonec jsme si dokonce i odváželi bonusy za celkové hodnocení. Já silikonový olej a Vašek pixlu Isostáru.
Jen ty kola kdyby nebyly tak zadělaný a to hlavně od mokré trávy, která se držela jak přilepená a nechtěla dolu.
Středa: 20 km. MTB na Březové.

Úterý: 135 km. Dnes dvakrat ve Frantovkách. Nejprve sám a pak s Davidem od 16-ti od kruháče a prodloužili jsme to až na Pomezí. Kupodivo nepršelo a doma jsem měl po dlouhé době konečně z tohoto tréninku pocit dobře vykonané práce. David mi moc nestřídal a průměr byl přes 32 km/hod.
Úterý: 0 km. Odpočinek.

Pondělí: 90 km. Zítra má pršet a tak jsem to svolal na dnešek. 25 km před společným švihem a pak s Honzou, Ontym, Víťou Ch. a mým Vaškem. Na Frantovky přes Mosty. Ještě jsme cestou potkali Palinka a Martina a tak byl “balik” docela velkej a tempo taky tak akorat.
Nedělní Andělka byla poslední silniční závod a přestože letos sníh nebude je třeba sezónu prodloužit. Takže program na říjen je: 4.10. Kozí vrch, 11.10. Jesenický surovec nebo Renault maraton, 18.10. Hohentann a možná 28.10. cyklokros Masters v Podbořanech…jestli to nebude moc běhavé či blátivé.
Pondělí: 65 km. Frantovky.

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *