Vikingové 3.11. – 9.11.

Uickey
Za tento týden: 420 km
Celkový počet: 23650 km
Hmotnost: 87,0 kg

Vašek Viky
Za tento týden: 25 km
Celkový počet: 10465 km

Neděle: 50 km. Trénink jsem stále odkládal: až se zvedne mha, až přestane pršet, až oschne … navic jsem si tuningoval kola – a to je jediná práce která mě baví – takže start až v 15,45 a hodně tempařské 5-íčko s průměrem 33 km/ho na Kynšperk, Nebanice, Kacéřov, Habartov, Krajková, Svatava, Lomnice a kolem střelnice dom.
Neděle: 12 km

Sobota: 120 km. No dnes jsem se na švih hodně těšil. Taky jsem rozeslal spoustu zvacích SMS-ek a na srazu jsme byli v 6-ti: Ondra Pávis, Miloš Dvořák, Ráďa Krummer, Michal Báťa a Ondra Čočkin. Jeli jsme dvojičky do Bečova tempem tak, aby ti, co jeli na 2 a 3 pozici, nemuseli brzdit, takže pomalu a tak akorát na vedení hovoru. V Bečově točka a zpět a ještě s Paolem Novotným doktorem. Ještě jsme chtěli jet do Radošova s Milošem, ale sem musel pořešit od hráze pár pracovních telefonů, takže mi hoši ujeli. Tak jsem to zase otočil a jel vstříc Víťoi Hanušuvi a s ním pak ke gejzíru. A pak už dom. Chyba byla, že jsem neměl pití sebou a od 80. km jsem byl celkem prošitej. Naštestí už sám, takže sem si vyhověl v tempu, a před závěrečnou 2-kou s Renčou se stavil doma napít.
Sobota:

Pátek: 30 km. Pomalu kolem baráku a jen jsem vyzvedl Vénovi na poště dualy, které přijdou na cyklokrosáka. Přeci jen ten grif-shift na konci oblouků není to pravé ořechové.
Pátek:

Trasa večerního kritéria

Čtvrtek: 35 km. Tak jsme s Vénou vyjeli v 18,00 na průzkum a obhlídku večerního Sokolova na CX kolech. A asi nejlepší varianta pro to večerní ježdění je velké prakoviště před vstupem do areálu Michal. Osvětlení je dostačující, parkoviště prázdný, “tornanty” vyznačený. Na vzálenější straně by sice mohla byt ještě jena lampa, ale viditelnost je dostačující. Plocha je trochu do kopce a asi ve třetině by byla čára na špurty. Dali jsme cca. 25 kol a dost se nám to líbilo. Okruh má 540 m. V areálu by se také dalo, ale postavené lampy nejsou v provozu a navíc se tam motaj pejskaři. Bohemka není osvětlená vůbec a i když je třeba hodně lamp v Těšovicích kolem chemičky, tak přeci jen hrozí, že se tam objeví nečekaně auto. Takže v první večerní kritérium – v případě sucha – na 50 kol bude v úterý se startem v 17,30 hod (a pak rovnou do tělocvičny na 6. ZŠ). Přijeďte všici (nejlépe asi na bajkách): Tibore, Míro, Jane, Palinko jr., Roby, Davide, Aleši, Jointy, Imrišku, Kubo a Vašku W., Víťo Ch., …. mohlo by to být zábavné.
Čtvrtek: 25 km – večerní kriťas + hodina her ve škole

Středa: 80 km. To jde, vzhledem k tomu, že je listopad. Měl jsem sraz s Bátisem a s ním pak z Doubí do Bečova a zpátky se přidal Ondra Stránský, kterýho jsme dojeli jelikož jel TF do 130 (to je jako u mě do 105 a to bych z toho kola asi spadl). A i když jsem jeli většinou vedle se sebe “na kecačku”, tak AVS nakonec bylo 30.
Středa: 0 km. 4 km plavání.

Strasti cyklokrosového jezdce II

Úterý: 35 km. Avizovaný večerní průzkum sokolovských terénu padl, jelikož Váša přijel ze školy až v 18 a odkládá se na středu či čtvrtek. Takže jen něco přes hodinu hned po práci na Kynšperk, Nebanice, Kaceřov a Habartov. A to hodně volně.
Úterý: 0 km. Jen hodina tělocviku (florbal a fotbal).

Strasti cyklokrosového jezdce

Pondělí: 70 km. Už jsem si po té hruze z minulého týdne myslel, že vyjedu jen na zimáku, ale počasí výborné. Takhle by to mělo vydržet celou zimu. Po sobotním chodeckém 12-ti kilometrovém “švihu” jsem měl nohy rozsekaný a tak jsem je trochu zklidnil rovinkama na Frantovky a Hůrku a přes Cheb dom. Pokles výkonosti je znatelný – AVS 30 km/hod jen s velkým úsilím.
Předchozí týden byl opravdu zoufalý. Nechtělo se mi dělat nic. Dnes je to výrazně lepší. Zvláště když si pak připomenu, že i Píno jistě trénuje, Zelíčko má na najíždění dokonce přes celou zimu slunnou Itálii, Jointy má nového Wiliera Cento a tohle kolo mu pojede skoro samo a navíc do kat. C jde Proky z EXE. Mimochodem poslední dobou kam se podívám na cyklistiku je u toho vždy EXE Jeans. Podporuje Lopatárny, SCM Louny, tým bajkeru na Crocodyle Trophy v Austrálii, SAL-ku, tým amatérských jezdcu na MTB maratonech …… dokonce i “mlíko” na cyklokrosovém ToiToi poháru v Podbořanech bylo EXE. Je to frajer tento Proky, ale žádný slitování. V kopci to za mnou budou EXE-slzy jak hrachy. 😎
S Vaškem toho teď přes týden mnoho nenajezdím a tak zítra se v 17 sebereme a pojedem omrknout Sokolov za tmy a najít osvětlený alespoň 500 m okruh, kde by se dalo jezdit i po setmění na cross-kolech či bajkách.
Pondělí:Plavání 4,3 km.

This entry was posted in Vikingové. Bookmark the permalink.

8 Responses to Vikingové 3.11. – 9.11.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *