Finále Becker cupu ve Stříbře

Na závěrečný závod Becker cupu zamířila trojice “Šmoulů”. Každý startoval v jinou dobu a tak celý zájezd byl v podstatě na celý den. Přesto jsem po dlouhé době byl opět spokojený. Kluci předvedli dobré výkony na které se dalo pěkně koukat a Roby od Ašského bláteníka po serii nemocí, zranění a problémů poprvé závodil.

becker_stribro07.jpgJako první odstartoval Roby. První dokončil sedmý, druhé osmý, třetí desátý a v cíly byl jedenáctý. Ač se stále propadal, bylo vidět že má chuť a závod si náležitě užil.

becker_stribro39.jpgJako druhý vyrazil do závodu Pája. Ten po startu vyrazil nejlépe a byl to on kdo roztrhl skupinu juniorů. Jeho tempu stačili pouze dva soupeři. Ti se však za ním pouze vezli. Ve třetím okruhu v zadní části trati Muzikář ze Stupna nastoupil, Kobes (PEK servis Kolín) a Pavel zústal kousek vzadu. I přes vší snahu se mu nepodařilo vzniklou ztrátu “docvaknout”. Ta naopak začala narůstat. Přesto třetí místo je v dané konkurenci velmi pěkné.

becker_stribro54.jpgTřetí a zároveň poslední na trať vyjel Fiši. Velkou smůlu měl hned na startu. Jeho startovní pozice v hloubce startovního pole mu velmi ztížila závod. Po startu se trať rychle zúžila a nedalo se moc předjíždět. Ve druhém z osmy okruhů již byl pátý a před sebou měl pouze borce jako Cink, Rajchert, Hlaváč či Kozák. Radek pokračoval dál. Ve čtvrtém kole se dostal před Kozáka a mírně se dokonce přiblížil i k Hlaváčovi. Na toho však odstup činil kolem 25s a to se smazat nepodařilo. Zbytek závodu dojel v sólo jízdě na konečném čtvrtém místě. Což po Brandovu a cestě z mostu kolmo přes německo dom, je skvělé.

Více fotek v galerii.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *