Finále pohárů KVSC a Chebského

Začal podzim a finišují jednotlivé poháry, startují cyklokrosy a také se začíná odpočívat před zimní přípravou. Pojďme se tedy podívat jak se nám daří v posledních závodech.

kynzvart107Kynžvartský podzim – Dle výsledků to vypadá na nejhorší závod v sezóně, ale vše nebylo až tak černé. Trochu smůly – bloudění a několik defetktů, přesto jsme však byli dlouho vidět načele závodu. Nejprve Pája a pak Hondzik. Oba však pozice museli přenechat soupeřům kvůli defektům. Přesto tito “tahouni” byli na stupních vítězů zastoupeni. Páju v mužích Imríšek a Honzu ve V1 Luky. Skvěle a opět suveréně zajel Tomsík. Těsně pod stupni dojel Onty a Bájo.

zel1Chodovský maraton – Poslední závod poháru KVSC nevyšlo zcela podle plánů, ale přesto jsme vybojovali 5 pódiových umístění. Podle předpokladů své kategorie s přehledem vyhráli Tomsík a Pája. Po boji na druhém místě dojel ve V1 Honza (ale stačilo mu to k vítězství v poháru). Podruhé s sezóně se v našem dresu představila Eva a dojela na třetím místě. Překvapivě si vedl Viky, který v kadetech získal bronz. Opět těsně pod stupni vítězů byli  klasifikováni Onty a Bájo. Škoda absence Fišiho, který startoval ve výběru KV kraje na Praha-Vary-Praha, protože tím přišel o celkové vítězství v KVSC. Ovšem zážitek ze startu se silničními profíky na legendárním závodě mu to jistě vynahradí.

kynzvart196XC Zelená hora – V tomto závodě, který byl na poslední chvíli vyškrtnut z poháru KVSC, se představila pouze čtveřice našich závodníků. Ovšem na početném zastoupení na stupních vítězů to vliv nemělo. V juniorech a V3 jsme neměli konkurenci a Pája s Tomsíkem potvrdili dominantní postavení v závěru sezóny. Fiši den po P-V-P zajel opět výborně, ale tentokrát to stačilo “pouze” na stříbro. Tím čtvrtým do party šmoulů byl Bájo, který po standartním výkonu skončil 5.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *