Osmá středa

p1190016Tentokrát v krátkém sledu dvě středy za sebou. Obě ze stejných důvodů se jely v lesoparku za golfem. V půl šestý společný odjezd od hasičárny a pak 3 krátké závody. Opět pěkná účast. Radek Fišer s Evičkou, Monika s Nebojsou, Míra Horák s vnukem Dominikem, Pavel a Tomáš Makoňové, Martin Benc a Hummel.

První klasická vylučovačka – Tak tady se rozjelo zvolna a jen Dominik jako mladík za to vzal a všem ujel. Ale jakmile se dočela dostal Fiši s Tomkynem, bylo jasné, že si to o vítězství rozdají oni dva. Vzadu kroužili holky s Mírou. (Pavel a Martin přijeli pozdě). O třetí místo bojoval Hummel s Dominikem a úspěšnější byl ten mladší. Souboj o vítězství těsně o šířku pláště vybojoval Radek.

Italská vylučovačka – Zde se stalo něco, co se nebude jistě dlouho opakovat. Po dvou společných kolech, které táhl Dominik se ve vylučovacím utrhl Hummel a stal se vítězem. (Ráďa tvrdí, že mne nenechal). Druhý vylučovací spurt znamenal konec pro Fišiho, který poslal na další kolo Tomkina. Čtvrté místo bral Pavel, páté Martin a šesté místo v těsném souboji vybojoval Dominik před dědou.

Hromadný hendikepový závod – Tomkin a Fiši dostali kolo navíc, aby se museli snažit jako ostatní. Tento hendikep však byl pro Toma moc krutý. Fiši stihnul ještě Hummel s Mírou. Vítězství si v pohodě vyjel Pavel před Martinem. Nutno podoknout, že velmi dobře na zkrácené trati jela i Eva, kterou Radek nedojel o kolo.

Celkové hodnocení:

děti – Dominik

ženy – Eva

ostaní – bez rozdílu kategorií – Radek 6, Hummel 10, Pavel a Tomáš 11, Martin 13, Míra 17

N 000 – Nebojsa

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *