Pěkný závodní víkend

V sobotu se jela Medika a Český bikový pohár, v neděli pak Karel bike a v Sokolově extraliga masters (také MKK) v časovce jednotlivců. A modrobílé dresy se v početných startovních polích neztratily.

Na Medice jsme vybojovali hned dvě vítězství v kategoriích a Vašek jako kadet dojel mezi muži na výborném 5.místě. (více k Medice zde-pohled Fišiho).

Pavel Kodl si v Okrouhlé u Boskovice vybojoval a vylepšil nejlepší výsledek z Českého poháru a to na velmi pěkné 23.místo.

Na Karel bike se letos dostavila trochu méně početná skupinka. Startovali pouze Pavel a Lukáš. Lukáš ve veteránech I na trati 55km dokončil 9. Pavel v mužích 2 jel 25km a souboj o vítězství prohrál až v samém závěru závodu. Získal tedy “pouze” stříbro.

Sokolovská silniční časovka – Druhé víkendové vítězství Ontyho, který mezi příchozími nikomu nedal šanci. Ve stejné kategorii pak ještě Jirka Gössl vyjel 4.místo. Posledním březovákem na startu byl Martin Imrich, který startoval v mistrovství Karlovarského kraje. Po nevydařené Medice se rehabitoval, když prohrál pouze s Radkem Krummerem.

Další výborný výsledkový víkend za námi a nezbývá než doufat, že ten další bude opět tak šťastný.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *