Poslední závody z týmového kalendáře

and_lka_2009_082Závěr Chebského poháru obstaral tradiční Říjnový bikemaraton. Na startu pouze pětice šmoulů. Přesto se ukázalo, že patříme mezi nejlepší kluby v regionu. Pája na rozjetí vyhrál juniory a pak si ještě dal závod s mužema. I zde se neztratil a překvapil skvělým druhým místem. Lepší zůstal jen současný lídr TBB Fiši, který se od půlky závodu musel opět “nudit”. Páté místo v mužích pak vybojoval Imríšek. V M30 Luky zajel zaké páté místo a v M40 Bájo standardně na “brambory”.

dsc_0024V neděli byl naprogramu poslední závod SALky ve Svinčicích. Díky MS silničářů na startu pouze Pája a Imrišek. Oba se zabydleli ve druhé grupě, která bojovalo o celkové 10.místo. Po rozdělení do kategoriích však kluci poskočili výše. Imríšek v mužích 4. a Pája vyhrál juniory.

and_lka_2009_007Poslední závod TBB kalendáře byla letos horská časovka na Andělskou Horu. Na startu Onty, Gösslík, Fiši, Pája, Vikingové a Imrišek. Většina měla za sebou velmi náročný program a přesto se protlačili na příčky ve výšinách. Onty po “Běchovicích” kde doběhl 13 v kategorii se na vrcholu časovky mohl radovat ze stříbra. Pája ve čtvrtém závodě za 3dny již cítil únavu a proto bral také “pouze” stříbro. Imríšek v nabité konkurenci mužů byl pátý, když stejnou kategorii v nejrychlejším čase dne vyhrál Fiši. Velmi dobrých časů dosáhli i Vikingové. Po cestě ze Švýcarska a krátkém odpočinku mladší vyhrál kadety, když získal skalp Jirky Čechmana a starší v rekordu M40. Göslík si vyjel pěkné páté místo v “dědkách” nad 50.dsc_0047

Tímto závodem bude ukončeno klubové bodování. Na svém nejbližším jednání pak VV TBB rozhodne o částce , která bude podle bodů mezi všechny bodující rozdělena.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *