Prázdninová dráha

Od pondělí 2. 3. do neděle 8. 3. byla omladina našeho klubu na dráhovém soustředění v pražském Motole (kromě Davida, který ve středu odjel domů. Proč ?…..). Zbytek si vyzkoušel i závody, které jsou každý týden ve středu tam pořádány. Pro Pavla a Martina to byla opravdu dřina, protože konkurence v juniorech nabyla vůbec špatná. Proto hlavní úkol, zněl vydržet co nejdéle. Což se nakonec jakž takž podařilo. Více šancí měli kadeti a také byli více vidět. Tady zejména Vašek, který bojoval ve všech disciplínách o pódium a po zásluze si odnesl stříbro z Omnia. Robert o sobě dal vědět až v závěrečné dlouhé bodovačce, kde dojel třetí a celkově Omnium dokončil jako šestý. Takže na premiérovi závody na dráze docela slušný.
Z vedlejšího programu stojí za zmínku miniturnaj v bowlingu, který se odehrál v úterý v rámci aktivního odpočinku. Zde nejlepšího výkonu dosáhl Hummel (163), druhý Martin (155), Pavel (148), David (140), Vašek (119) a Robert (xx). Součet 4 her – Hummel 522, Martin 516, David 471, Pavel 460, Vašek a Robert xxx. No nejsou to výsledky oslnivé, ale na cyklisty, kteří téměř nehrají to myslím ujde.
Jeden den byl věnován běhání a skákání do schodů, pak také něco z úpolových her a posilování. Viz fotky.
Závěrem je třeba zmínit, že jediným z celé party co v Praze byla (od ml.žáků po juniory), který bez cizího zavinění upadl byl Pavel!!! :-)))))

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *