Zakončení sezóny 2009

Každoročně se v prosinci či lednu scházíme k vyhodnocení naší činnosti za uplynulou sezónu. Tentokrát vše proběhlo o něco dříve a také zcela nově. Nebyly využity prostory březovské “Budvarky”, ale zasedací místnost MÚ Březová. I náplň byla nová – nejednalo se totiž o klasickou Valnou hromad, ale jen o členskou schůzy.

Program:

1. Onty přivítal všechny zúčastněné a seznámil je z programem schůze.

2. Hummel zhodnotil po sportovní stránce uplynulou sezónu – ta byla jednoznačně nejlepší v historii klubu. Navíc jsme dosáhli i v republikovém měřítku několika vynikajících výsledků – Palinko vítěz Artamona, Fiši byl třetí v kategorii na MČR v Maratonu, Viky se probojoval na LODM. Celkově jsme pak stanuli 50x na nejvyšším stupínku.

3. Onty (Miluška) – předali zprávu o hospodaření za rok 2009 (zatím neoficiální verze)

4. Příprava a plány na nový rok – Etapový bikový závod na Březové 12.-14.6., dále pak byla představena i snaha přivézt na Březovou silniční závod, který má i podporu ve starostovy.

5. Proběhlo vyhodnocení bodového systému – starosta Březové předal odměny závodníkům a poděkoval jim za reprezentaci města.

6. V závěrečné diskusi se pak dostalo na téma kvality zpracování dresů firmou Lavi a také zda by nebylo dobré vytvořit dresy s novým designem. Dále se pak hovořilo týmových ponožkách, které se však asi nepodaří realizovat. Dalším dlouhým tématem byla diskuse nad nabídkou města o udržování sauny. O tomto bodu ještě VV musí rozhodnout s přihlédnutím na nezájem většiny členů.

7. Závěr byl v režii Fišiho PC – nejprve video, které můžete zhlédnout v jiné části těchto stránek, fotky ze soustředění v Rakousku, Tomkyn se podělil s fotkami z TdF a mnoho dalšího veselého a zajímavého.

Po celou dobu schůze bylo zajištěno Miluškou občerstvení. Evička připravila pro závodníka roku překrásný dort.

Teď se již čeká na fotky.

This entry was posted in Otvírák. Bookmark the permalink.

1 Response to Zakončení sezóny 2009

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *