ČP Habartov

Z pověření KVSC jsme se velkou měrou podíleli na pořádání silničního ČP mládeže a žen. Po několika jednáních jsme vybrali okruh Habartov, Chlum, Kacéřov a přes Lítov zpět do Habartova. Škoda totiž, že v okolí naší Březové není kvalitní silniční povrch. Po několika jednáních na policii a ostatních úřadech jsme získali povolení k uspořádání akce a to dokonce na zcela uzavřené silnici.

Počátky byli velmi těžké, neboť první jednání na policii bylo ukončeno s tím, že to nejde, jak si to představujeme, atd. Nás to však neodradilo a pokračovali jsme v přípravách dál i v jednáních. Přes starostu Habartova, tamní policii a silničního úřadu v Sokolově, jsme nakonec dostali již zmíněné překvapivé rozhodnutí.

Pak se již začalo jednat o konkrétních detailech samotného závodu a zde nám opět velmi pomohl s tradiční pomocí starosta Březové a březovští hasiči. K tomu se přidal i habartovský starosta a zázemí bylo na slušné úrovni se vším co bylo potřeba.

Protože okruh byl velmi dlouhý, tak nekonec nejvíce starostí udělalo sehnat dostatek dobrovolníků na zajištění trati. Velký díl zde udělali Ašští bajkeři a také Habartovští hasiši.

Celá akce zkončila poměrně úspěšně (aspoň ze slov účastníků a rozhodčích – byli-li myšleny upřímně) a je zájem o uspořádání závodů i v dalším roce. Z našich řad patří poděkování za pomoc ať v přípravě tak v zajištění všem Vokáčům, Uickymu, Palinkovi, Imríškovi, Martinu Bencovi a Fišimu.

This entry was posted in Otvírák. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *