Dětské tréninky

23.6. Poslední tréninky tréninky byli věnovány přípravě na trati víkendových závodů. Buď na Březové, nebo jsme si také zajeli do Chodova. Tentokrát opět klasicky v okolí Sokolova. Místo kam jsme zamířili je okolí nádrže Medard. Trochu se závodilo na rovině a do krátkých kopců. Pak se blbnulo s technikou a sjezdy. Všeho všudy toho bylo za dvě a čtvrt hodiny docela dost. Na fotkách je vidět dnešní sestava:

 

Karolina

Karlos v poklidném sjezdíku Tak tady jsme blbnuli

Kája bojuje s výjezdem

  

Zleva: Martin, Karolinka, Tomík, Kájík, Kuba

Kuba byl první kdo vyjel až nahoru

Martin

na vrcholku

Kárinka těsně pod vrcholem

Jinak jsme byli přistiženi Mičálem, Pepou i Pavlem Kodlovými i Tomkinem.

2.6. Po kratší odmlce způsobené počasí a školandou opět v tréninku. I když počasí zase moc nepřálo, přesto jsme vyrazili na Březovou podívat se na trat BB. Kájík s Karolinkou potrénovali na cvičné louce miniokruh, zatím co Martin, Petra a Jakub objížděli sporní čast BB. poté jsme projeli i celý okruh a chvilku zkusili technické pasáže u motokrosu. Tentokrát se i více padalo a to včetně Hummela. Ten vše odstartoval!!! Pak přidali aspoň jednou téměř všichni. Hlavně že je sranda.

12.5. Mimořádně na Březové. Díky okolním terénům více techniky a odbourávání strachu. Jezdili jsme pod motokrosem v lese na úsecích Sokotransu. Z přítomných Martin, Petra, Tomáš a Kájík. Karolínka opět marodí a Eliška má zase obsenci.

5.5. Trochu se ochladilo a i účast velmi slabá. Pouze Martin, Tomáš a Karolina. Eliška zřejmě po pádu z minulého tréninku se necítila, Kája je na ŠP, Petra v Berlíně a chlapcům ze “šestky” se asi nechtělo. Přesto trénink podařený. V podstatě se s malými přestávkami a závodíky objel Sokolova po západní straně. Od nádrže Michal po Sokolovské strojírny. Důležité bylo, že počasí vydrželo.

28.4. Ani na pátý pokus se nám nepodařilo sejít se v kompletní složení. Přesto se nás sešlo 5. Po nemoci a školandě se vrátila Karolina, Martin a Tomáš se účastní pravidelně. Podruhé dorazil Kája Koutecký a poprvé také Eliška. Tentokrát jsme měli namířeno do Dolního Rychnova si zazávodit v okolí bývalého autocvičáku. Lesní pěšina ideální pro trochu zručnosti a i odvahy. Po navrátu do Sokolova ještě trochu blbin  na Areálu a konec. Bohužel vše se dnes nepovedlo jak by mělo. Eliška přes velkou snahu neústala jednu zatáčku a zamotala se při pádu pod kole. Přesto zabojovala a trénink bez úlevy dokončila.

Zatím pouze jednou v týdnu, ale aspoň nějaký začátek. Jedná se o náhradu za zrušený středeční pohár. Již máme za sebou 4 společné tréninky a vždy se sešlo minimálně 5 cyklistů. Tréninky jsou zaměřené na základní ovládání kola. Sraz každou středu (pokud zrovna neprší) v 16,00 před 6.ZŠ v Sokolově.

This entry was posted in Otvírák. Bookmark the permalink.

4 Responses to Dětské tréninky

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *