Kozí Vrchy – famózní Viky

Na Kozí Vrchy vyrazila sedmička šmoulů. V závodě nadějí se opět po nemoci ukázala Karolina a mezi dívkami byla nejrychlejší. Porazili ji pouze dva chlapci. Pro pohárové body však musela vyjet zkrácenou trať mladších žákyň a ani zde si nevedla špatně a obsadila pěkné 5. místo.

Svůj první ostrý závodní start absolvoval starší žák Martin Kofroň. Ten již musel šplhat celou trať. Nakonec překvapil i sám sebe a na kopci byl nejrychlejším starším žákem.

Famozně si počínal Viky. Po úspěšných pohárových závodech si dal silniční závod také na bajku. Postupně se prokousal startovním polem až mu ujel a s náskokem téměř třičtvrtě minuty zvítězil v absolutním pořadí.

Trochu více se asi očekávalo od Pavla. Ten však pod tíhou únavy ze soboty rychle za tuhnul a s tratí se vyloženě pral. Na kopci byl celkově sedmý což znamenalo 2.místo v kategorii.

Bájo ve “dvojkách” mírně zaostal za vedoucími a bral 5.místo. Pěkný bronz v M50 vybojoval Tomsík, který se pstavil poprvé v sezóně k ostrému startu a nestačil pouze na VíŤu a Pedra. Čtrtý pak dojel Gösslík.

I vedruhém soutěžním startu sezóny si smůlu vybral Roby. Ten kvůli řetězu došel do cíle po svých, aby byl klasifikován na 5. místě mezi juniory.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *