Prvomájové časovky

Z prvomájových časovek jsme vybojovali celkem 7 pódiových umístění. Z toho nejúspěšnější byl Viky, který v sobotu na bajku bral stříbro (pouhé 4s od zlata) a v neděli na silnici v Chodově vyhrál juniory a v celkovém hodnocení byli před ním pouze Sparťané Fába s Pávisem. Dvě placky získal i Gösslík, který na zelenou horu vyšplhal jako třetí a na chodovské trati byl druhý. Na zelené hoře se ještě dobře ukázal Palinko, který stejně jako Viky těsně (3s) prohrál souboj o zlato. Luky vyšplhal na kopec v sedmém čase třicátníků a Bájo jako pátý čtyřicátník. Bájo jel také v Chodově a skončil těsně pod benou čtvrtý.

Karolína a Tomáš si v neděli zazávodili v Plzni (Kyjovský les), což byla také časovka. Oba se postavili na bednu. Tomík byl třetí, když v závěru mu došlo a těsně prohrál stříbro. Karolínce se vedlo lépe. Ta se na stříbrný stupínek postavila.

Tomík však měl za sebou sobotní závod v Liberci, kde se jel druhý díl cyklomaraton tour. Po řazení na start byl Tom postaven na 29.místo. Přesto v závodě zabojoval a jen těsně opět nezískal stříbro. Výsledný bronz je však v konkurenci pěkný.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *