Pátky v tělocvičně (aktualice 4.3.2010)

Aktualice 4. 3. 2010

Poslední dva tréninky se však proti předpokladům vydařili Brillákovi s Hummelem, kteří využili absence Fišiho s Evičkou a po delší době se radovali z výher. Není však jasné, zda důvodem byla absence Radka nebo oslabení Bukovan o Evičku. To se asi ale nedovíme. Předposlední trénink byl navíc obohacen návštevou “Vatíka” s Irenkou. Poslední trénink pak byl přehlídkou “líného Vimbledonu” a gymnastické přehlídky.

14.2.2010

Každý pátek chodíme na dvě hodiny hrát do tělocvičny na 6. ZŠ různé hry. Obvykle je to basket, fotbal a florbal. Naposledy jsme si ale po manželské rozmíšce u Fišerů přidali opičí dráhu. Výkony jednotlivých opičáků jsme natočili a můžete si je prohlédnout na videu. Ještě předtím ale ve stručnosti o tom, jak to v tělocvičně chodí.

Inu, nejlepší jsou Bukovany. Pavel s Martinem válí v basketbalu, florbalu a hlavně fotbalu. Již dvakrát jsme hráli ve složení Fiši, Míra a Hummel proti Pavel, Martin a Eva, a prvně jmenované družstvo dostalo vždy tak trochu na zadek. Zrovna poslední pátek jsme dostali neskutečnou nakládačku ve fotbalu. Takovou, že se mazalo z telefonního seznamu a podobně. Rád bych zmínil i tempo. Hrajeme totiž naplno, protože … proč? Protože jsme cyklisté a víme, co chceme. Čím tvrdší trénink, tím lépe. A ve třetí poznámce bych rád poděkoval Honzovi, že tam s námi chodí, a umožňuje nám tak sportovní vyžití jiného typu než cyklistika a běh v lese.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

6 Responses to Pátky v tělocvičně (aktualice 4.3.2010)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *