Michal (aktualizace 29.11.)

29.11.
Na parkovišti v 16,30 ani noha dospěláků (Uickey se nakonec omluvil za pozdní příjezd z důvodu opravy svého “závodního oře” ) tak mladí si udělai pohodovou projížďku kolem potoka do města, kolem řeky do Sedla a kolem Michalu zpět.
   
22.11.
Trochu slabší účast dospěláků – byl pouze Uickey. Mládež v podstatě kompletní a i někteří rodiče. Program podobný z minulého týdne.
      
15.11.
Další společný trénink byl ve znamení soutěží a disciplín pod vedením Honzy Vokáče a za dohledu rodičů a člena výboru Pera Ontka.  Jezdci: Tomík, Ruda, Vláďa, Karolína na nové crosce, Martin, Vikiové dávali starty, náskoky, slalom a pak sérii okruhů ve 4-ech dvojcích (st. – ml.). Tentokrát slavila úspěch zkušenost a nejvíc bodů získal nejstarší závodník Uickey sr. Škoda že jsme postrádali opory a typickou rychlost Kyjoska, tah Palinka, bojovnost Fišiho, zkušenost Tibora. Hodina a půl tréninku rychle utekla a přestože teplota ovzduší rychle klesala, rideři to ani nepocítili a těšíme se  – a zveme ostatní – na další úterý 22.11.2011. To již bude natažena cílová páska pro snazší prácí rozhodčího Honzy.
8.11.
Druhý společný trénink ovlivněn řadou pracovních povinností (Uickey, Kyjosek …) a také několika nemoci (téměř kompletní dětska). Přesto aspoň v pěti trocha kroužení, sprintů a závod v paralelním slalomu kolem ostrůvků. Ten nakonec vyhrál Tomík, který vyšel celkově nejlépe ze soubojů s Vikym, Palinkem i Kofisem.
Na závěr ještě projížďka po cyklostezce
Večerní kritérium Michal

Od 1.11. budeme každé úterý od 16,30  jezdit tradičně na parkovišti před nádrží Michal. Parkoviště je lehce osvětleno, Michalem Kyjovským slušně zameteno a je zde možné i v nynějších podmínkách potrénovat. Okruh měří přes 500 m a jako obvykle budeme nacvičovat průjezdy zatáček, spurty a taktéž starty.  Přijeďte. Jako náčiní se jeví jako nejvhodnější krosky nebo bajky.

První trénink celkem v deseti lidech – Vikingové, Kyjosek, Tiby, policajt Jarda a mládež (Karolína, Ruda a Vláďa) s “trenéry” (Hummel a Pavel). Nejprve se kroužilo a tradičně spurtovalo, pak několik startů se zatáčkou – závodili všichni dohromady (sem tam nějaký hendikep) a na závěr ještě seskočení a naskočení.

Pár duchařských fotek z mobilu –

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *