Týmová trička

Ahojte všichni,

zasílám informace pro objednání týmových triček.

Na obrázku jsou motivy. Jsou to originální kresby, které na jiném tričku nenajdete. Zepředu je tedy kresba, na jednom rukávu logo oddílu, na druhém rukávu “www.cktbb.cz“, dole pak poznávací znamení, oddílový barevný proužek. Vzadu nahoře je velké oddílové logo. Každý motiv má své číslo.

Můžete si vybrat z různých druhů triček, trik a mikin, která mají všemožné barvy i velikosti (dospělé i dětské). Můžete vybírat z celého katalogu firmy Adler. Ten si můžete

Příklad: na vyhlášení jsem měl tričko Basic (katalog str. 11) a dostupné barvy k němu jsou v katalogu na předchozí straně, u mě to byla asi tmavá břidlice, č. 67, velikost L.

V příloze v souboru s motivy najdete i ceny nejoblíbenějších druhů textilu. Pokud Vás zajímá cena nějakého jiného kusu textilu, tak mi napište a já ji zjistím. Ideální by ale bylo se s výběrem trefit do uvedených typů.

Cena potisku je 210 Kč (což není málo, ale na druhou stranu je to ruční práce a není to hotovo hned). Mimochodem, kdybyste měli zájem o něco speciálního, třeba přidání vlastního jména nebo umístění motivu někam jinam, není problém! Zde je na Youtube video z výroby trička: http://jdem.cz/wxeh2

Cena celkem je tedy textil + 210 Kč za potisk.

A teď ke způsobu objednání. Objednávka bude hromadná, takže teď budu čekat na Vaše jednotlivé objednávky do 11. prosince, abychom to měli pod stromeček. Vyplňte přiložený Excela pošlete mi jej zpět, popř. v případě nouze prostě pošlete název motivu, typ trička, velikost, barvu.

Dotazy piště či volejte 777 242 620.
To je snad vše, všechny zdravím – Radek
PS: tričko si, mimochodem, můžete kdykoliv, teď či za půl roku, objednat i sami. Zajdete na Statek Bernard k Bukajovi do dílny, řeknete, co chcete, a když tam bude mít tričko, tak Vám to většinou na počkání udělá, či si jej můžete udělat sami v rámci řemeslného kurzu, viz http://jdem.cz/wwmz5.
This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *