Vyhlášení roku 2012

Dne 23. 11. 2012 se na bowlingu v Multifunkčním centru na Březové uskutečnil tradiční oddílový společenský večer spojený se zhodnocením sezóny a vyhlášením cyklist(k)y roku.

Jelikož jsme to neudělali na samotné akci, rád bych za všechny poděkoval tahounovi Honzovi, díky kterému oddíl žije na plné obrátky.

Po vyřešení potíží s projektorem a příchodu zásobovacího jednotky mohl večer začít. Péťa, Honza a Radek postupně předali informace na různá témata: sportovní úspěchy za r. 2012, členské příspěvky, stav pokladny, soustředění v Itálii, objednávka dresů, tělocvična, bazén, běžky, další tréninky pro mládež, oddílová trička. Viděli jsme také několik pěkných prezentací fotek s hudbou. A k tomu občerstvení od Milušky. Následoval turnaj dvojic v bowlingu. Dvojice byly určeny losem a kdo vyhrál, to už si nepamatuji. První dvě kola se hrálo intenzivně, pak už začali jednotlivci odpadat směrem k odpočinkové zóně u baru, kde to žilo až do pozdních hodin.

V blízké době očekávejte informace o tričkách.

Aktualizace: vyhráli Onty a Dejv! 🙂 David tam koule posílal rychlostí, která značí kvalitní silniční trénink, a Onty byl mimořádně společenský.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

1 Response to Vyhlášení roku 2012

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *