Březovský etapák 2013 a MKK

Naši bikeři vybojovali 5 krajských titulů a 4 další medaile z Mistrovství Karlovarského kraje horských kol, čímž jsme se stali nejúspěšnějším týmem. V nedělní třetí etapě Březovského etapáku se rozdávali medaile za mistrovství kraje. To na start přilákalo více závodníků než na celý etapák. Domácí dokonale ovládli závod kategorie Elite, když obsadili kompletní stupně vítězů v pořadí Pavel Kodl ml., Miroslav Brill a Martin Imrich. V ženách získala titul Dana Kopecká, mastry III vyhrál Jiří Toms, starší žákyně Karolína Poláková a starší žáky Tomáš Chvostek. K tomu ještě v mastrech I bral Lukáš Kopecký bronz stejně jako Tomáš Benc v dětech do 10.let.

 

V domácím prostředí se dařilo i v celkovém hodnocení dvoudeního etapáku, když celkovými vítězi se stali Jiří Toms v nejstarší kategorii a Martin Imrich v elitě. Druhá místa pak vybojovali Pavel Kodl st. v elitě a Tomáš Benc v “desetiletých”.

Do výčtu úspěchů je třeba doplnit, že díky výbornému 16.místu na ČP v Kutné Hoře si starší žák Tomáš Chvostek vybojoval nominaci na Olympiádu dětí a mládežem, kde mohou startovat dva nejlepší žáci z kraje. Karolína poláková na stejném ČP dojela 15. ve starších žákyních, což po sundání sádry z ruky je velmi pěkný výsledek a navíc byla nejrychlejší mladší žákyně.

 

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *