ČP XCO Praha 2015

Druhým závodem pokračoval Český pohár v olympijském crosscoutry na Pražském okruhu v Řepích. Z pětice zástupců Team biku Březová si nejlépe vedl Brillák, který po špatném startu stále zrychloval a v posledním kole se  posunul z 9. až na 6.místo kategorie Expert.

brill v praze Opačně si ve stejné kategorii počínal Pavel Kodl. “Start celkem dobry jel jsem sirou kdyz se najelo do techniky tak se to predemnou zaseklo a sel jsem poprve… Pak v jednom vyjezdu ze zatacky jsem byl moc rychlej a vyjel z trati a polizil to… V druhym kolejsem sel v nejprodsim sjezdu do matrace a musel si rovnat riditka… Pak uz jsem jel jen na dojeti. Treti kolo v pohode a v poslednim jsem chtel skocit jeden drop a kousla se mi velka o hranu a sel pres riditka do prachu… Jeste se mi sekl retez mezi placky. Chvilju jsem se to snazil vyndat a pak jsem pul kola dobehl… ” citace Pavlova popisu bez cenzury 🙂

kodl po závodě v Praze

Velmi špatný start měla také Kadel, čímž se dostala do postartovní kolize několika závodnic. Zlepšením ve druhém kole se nakonec dokázala posunout na 15.místo.

polakova před startem v prazeDruhý nejlepší Březovský výsledek v Praze zajela juniorka Kačka Lacinová. Rovnoměrným tempem se propracovala na konečné 12.místo.13404_938556549499757_1613835311678947844_n

Posledním reprezentantem TBB byl Tomáš Chvostek. Ten však byl nucen závod vzdát, když po vlastních chybách si dvakrát „ustlal“ a nemohl v závodě pokračovat dál.

IMG-20150517-WA0004

 

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *