Cube cup 2

DSCN0493

V neděli 10.5. jsme v osmi lidech odjeli do nedalekého německého Bad Alexandersbadu, kde se konal další díl Bavorského Cube cupe. Jako první na start šla žákyně Karolína a po volnějším startu se prokousávala dopředu. Ve finále to stačilo na 5.místo. Pak následovaly štafety dětí a tam startovala opět Karolína spolu chlapci z Author teamu Stupno a společně i přes věkový hendikep dojeli těsně pod stupni vítězů 4.

Následoval závod kadetů a všech ženských kategorií. V této vlně byli dresy TBB nejvíce vidět. Tomáš se přes nevýhodnou startovní pozici, během závodu posouval startovním polem a před polovinou posledního okruhu byl již 2. Bohužel stíhací jízda jej stála dosti sil a v samém závěru byl nakonec odsunut na 4.místo. Dáda se po startu usadila na druhém místě mezi „Dammen II“ a toto místo lehce dovezla do cíle. Vynikající start měla Kačka, která bez jakékoliv prohlídky trati vlétla do závodu jako hurikán. A dlouhou dobu jela v čele své kategorie. V polovině závodu vedení přepustila své přemožitelce z Ašského Bláteníka a dojela s mírným odstupem druhá.

Závěrečný start všech mužských kategorií čítal 85 závodníků. Z Březovských si pro nejlepší výsledek dojel Honza, který uzavřel první desítku kategorie Herren I. Smůlu měl Palinko, který musel měnit zadní kolo v půlce závodu a tím ztratil kontakt s jezdci bojujícími na konci první desítky. Nakonec dojel do cíle na 17.místě. Csipi i Kuba na trati bojovali, ale na víc než 21. resp. 24.místo to nestačilo.

 

Fotky od Hummela, Kačky, Dády a Jakuba v galerii a videa na FB

http://cktbb.cz/fotky/nggallery/fotky/cube-cup-bad-alexandersbad

 

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *