Škoda bikemaraton 2015

11358678_1583984538522736_293725111_nNa startu tradičního Plazeňského maratonu pětice našich nadějí. Schrnutí výsledků hovoří o povedeném závodě pro naše barvy a nebýt smůly, mohlo být ještě lépe 😀 Palinko jel dlouhou 70 a ostatní 30.

Pavel Csipka: “Ja dneska vybornou spolupraci s Kubou posouvali jsme se celej zavod dopredu ale on pichnul 8km pred cilem a upadla mu prehazka navic takze DNF, ja dojel skupinku predemnou a nakonec ve spurt urval 18misto celkove a 12 v kategorii z 300 lidi co dokoncili”

Kačka Lacinová: “Když jsem viděla, kolik je na startu holek, říkala jsem si, že bych chtěla být do 10. …ze začátku jsem jela 3., ale v kopcích jsem se propadala, po Radyni jsem se docela rozjela a zpátky do cíle už to bylo jen po rovinách a chlapi se mnou ve skupině mě hodně potáhli a já jsem se pár km před cílem vrátila na třetí místo. Jelo se mi skvěle, po dlouhé době jsem cítila sílu v nohách 🙂

Pavel Kodl: Po startu ujela šestice. já ve druhý skupině s Kozákem. Za radyní jsme dojeli jednoho odpoadlíka z první skupiny a od nás taky lidi začali odpadat. Dobře jsme spolupracovali až na metu cca 5km před cílem, kdy jsem z ničeho nic na rovině píchnul. Než jsem to vyměnil tak jsem něco ztratil, mohlo to být 3.místo v kat. Takhle jsem byl 5. (celkově 15)

Míra Brill: Start dobrý až do prvního stoupání v polovině závodu, tam mi to trochu ujelo. Když jsem si to začal sjíždět kousl se mi řetěz. V závěru jsem aspoň zabojoval o placku.

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *