Spoke Maraton Kralovice 2016

Pavel Kodl: trate byli 68km 38km a 25km. Vzhledem ke zdravotnim potizim ktery me posledni mesic trapily tak jsem zvolil 38km. je to asi i hrana toho na co mam natrenovano. Na strtu cca 60lidi. Start po asfaltu jelo se celkem svizne po cca 10km prisel prvni kopec kterej jsem jel na spici. Nahore na kopci nas zustalo cca osum. Druhej kopec jsem jel taky na spici ale v pulce me predjel svobodak a zrychlil nahore na kopci jsme byli samy dva a upalovali dal. Jen ze prisel sjezd ve kterym si nas docvaknjeste jeden zavodak. Pod sjezdem hlasi Svobodak defwkt tak jedem dal ve dvou. Prijde obcerstvovacka a po ni asi nejhorsi kopec. V kopci ujizdim posledmu souperi ktery zbyl a zbytek zavodu jedu sam ? poslednich cca 10km siroky cesty ale porad mirne do kopce. Uz mi dochazi sily ale udrzel jsem to az do konce. Takze prvni misto celkove ?

Kačka Lacinová: “V tom horku to byl zazitek, ale povedlo se a neudelali jsme ostudu. … ja druha v zenach do 39let. … Dlouho jsem nezávodila, tak jsem nevěděla úplně, co očekávat, ale hlavně jsem si to chtěla jet užít. Dokonce jsem i přemýšlela o startu na krátké trati, kde byla i kategorie juniorek, ale jsem ráda, že jsem to neudělala.
Hned po startu jsem zůstala ve skupině s holkou ze Sparty a víceméně 3/4 závodu jsme se vzájemně dojížděly a předjížděly. Od půlky trati jsem i věděla, že před námi jede ještě jedna holka a že se tak držím na celkovým třetím místě v ženách. Bojovala jsem s horkem, které bylo fakticky šílené, a nohama, abych tak dojela i do cíle. A povedlo se.”

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *