Bahno potřetí

Na třetí díl Karlovarského Bahna vyrazila zatím nejpočetnější skupinka našich barev a to zejména díky naší přípravce, kde hned trojlístek absolvoval své vůbec první závody. Jak jsme si tedy u Letního kina vedli?

Honzík Kuliš

Barča Blažková

Matěj Velát

Anička Havelková

Peťa Basetlík

  • Celá skupinka mládežníků startovala společně. Na startu kategorií 6-10 let bylo velké množství závodníků a byl znát velký výkonnostní rozdíl těch starších. Okruh byl pro nejmenší náročný, ale technicky jsme to zvládali. Bohužel hned v prvním kole se trať ucpala. Nakonec nejlépe si vedla Anička, která ve druhém i třetím kole dokázala předjet několik soupeřů. Od druhého kola se zlepšil v pořadí i Matěj, který si nakonec dal ještě kolečko navíc. Trojlístek 6ti letých Honzík, Barča a Peťa se s tratí prali statečně i s pomocí rodičů závod zdárně dokončili.

Jirka Svoboda – muži 19-29 let – 1.místo

  • “Druhý tréninkový závod a už o něco lepší, aspoň pocitově. Běh na 2 kola byl hlavně o tom to celé uběhnout, což se povedlo =)). Na kole jsem si jel zase to své, nohy už poslouchaly jak měly, takže spokojený. Závod objet bez nějakých větších obtíží, až na poslední kolo a “velblouda”, kam jsem to poslal trochu rychleji a byl jsem rád, že jsem to ustál. Odneslo to jen poloprázdné přední kolo.”

Martin Řezáč – kadet – 4.místo

  • “Od startu jsem byl docela vpředu. V polovině prvního stoupání mi dost stuhly nohy a tak jsem se snažil udržet se až do konce toho kopce což se mi povedlo, takže jsem byl stále v kontaktu s klukama z mé kategorie, který jsem viděl defakto celé první kolo před sebou. V druhém kole jsem je furt viděl i když mi trochu poodjeli. Tak jsem se snažil je sjet což je mi bohužel nepovedlo.”

Jirka Bartoš – masters 50-59 let – 2.místo

  • jako jediný z TBB odjel zatím všechny závody seriálu a vždy se vešel na stupně vítězů. Ani Letní kino nebylo vyjímkou a Jirka dojel druhý a druhé místo mu patří i celkově.

Karolína Poláková – DNF kadetky

  • “… už na startu když jsem stála jsem měla 180 tepů, vyrazila jsem s klidem, a taky mě asi dost žralo to, že všichni měli daleko lehčí převody a já to sotva ušlápla, už ráno jsem věděla, že to nebude nic moc, když mi ujížděl i táta.. Asi byla chyba, že jsem si to včera šla znova projet,…”

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *