ČP Praha

Z druhého dílu ČP v XCO jsme vyválčili dvě 9.místa. Palinko v expertech a Brillák v mastrech si vedli dobře a mít trochu štěstíčka mohlo být ještě lépe. Zato sobotní XCE bylo trochu “ostudou”. Palinkovi se nepovedlo po chybě porazit ani jednoho soupeře a nemohl si zajet vyřazovací část. Přesto umístění má započítané lepší než před týdnem v K.Hoře.

Brillák: “trat byla jezdiva, technicky zajimava. Start se mi povedl. Ale kadeti kteří startovali pred nama to u pridali na dramaticnosti, nedalo se moc predjizdet, pletli se. Konecne devate misto, jel jsem sve maximum.”

Palinko: ”

… v sobotu jsem jel v Praze Eliminátor. Byla dost velká zima a občas poprchávalo. Před startem se mi po pravdě ani moc nechtělo. Po přečtení startovní listiny jsem zjistil že nás je pouze 17 čož znamená že jen jeden nepostoupí. Při rozjetí jsem si říkal že jestli nepostoupím tak můžu rovnou skončit s cyklistikou ? Vystartoval jsem do kvalifikace a do poloviny tratě bylo vše ok. Jenže při projetí ostré zatáčky do prava jsem si líznul o strom a už jsem ležel… To znamenalo že bylo po nadějích ? do cíle jsem tedy ještě dojel ale skončil na nepostupovém 17.místě
V neděli se jelo XC. Původně byl plánován start na 10:30 pak se to posunulo na 10:45 a nakonec jsme startovali někdy po 11h. To mě trošku naštvalo protože jsem byl na válcích před závodem víc jak 1,5h. Start se mi povedl a pohyboval jsem se někde kolem 8místa. V polovině okruhu jsem se propadl na 11místo ale necítil jsem se nejhůř. Do druhého kola jsem najížděl jako desátý. V polovině druhého okruhu jsem se dostal do skupiny 7 až 10místo. Poskočil jsem na deváté místo a jel v háku za sedmým a osmým. Jenže pak se do cesty začaly plést pomalejší kadeti a já ztratil kontakt. V posledním kole jsem si už pohlídal deváté místo.Výkon byl lepší než minulý týden ale doufám že to půjde ještě nahoru ?
This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *