Konečně vítězství

Až ve čtvrtém soutěžním víkendu jsme se dočkali po sérii druhých a třetích míst také vítězství.

  • Závěrečný díl Bahna v Čankově: 

Tradičně na startu skupinka našich nejmenších – Hned 3 z nich měli šanci na celkové vítězství, ale k tomu byla potřeba ještě něco navíc a to se nestalo. Takže Daniel Janka vybojoval v závěrečném závodě 2.místo a stejné místo mu to dalo i celkově. Matěj Velát dojel 5., Kuba Vokoun 7., Honza Kuliš 9. a Peťa Basetlík 10. Nutno dodat, že všichni bojovali a nebýt horšího startu mohli být i o kousek výše. V kategorii žákyň pak pěkný výsledek mezi staršíma holkama vyjela Áňa Havelková. V závodě i celkově získala bronz.

  • Chodovské sprinty

Kategorie do 6.let – Tomáš Vokoun – 7.místo – ještě před 14. dny řádil pouze na odrážedle. V Chodově již na kole a nebýt po startovní kolize mohl dopadnou ještě lépe. 

do 8.let – Honza Kuliš i Peťa Basetlík díky horším startům 4. a 5.místo, ale pěkné výkony

do 10.let – Polovina startovního pole patřila našim barvám, ale zde již bylo více znát, že naši kluci jsou stále nováčky. Sice bojovali, ale ještě máme trošičku rezervy zejména v řazení. Daniel Janka 5., Ludvík killinger 6., Kuba Vokoun 8., Honza Kubín 9., Matěj Velát 10.

mladší žákyně – První zlato sezóny pro TBB vybojovala Áňa Havelková. I zde jsou velké rezervy v řazení, ale výkonnostně je na tom dobře. 

masters I – Druhé zlato – Pavel Csipka. Pozici měl sice trochu lehčí, ale na výkonu to nebylo znát. 

 

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.