Category Archives: Rychlovky

Rychlé krátké zprávy

Chodovský bike

V neděli 15.6.2014 se v Chodově jelo XC, ve kterém jsme byli velmi úspěšní. V mužích elite jsme obsadili kompletní stupně v sestavě Palinko, Brillák a Imríšek. K tomu Tomsík a Kadel brali stříbra a Ondráš kodl získal bronz. Jinak … Continue reading

Posted in Rychlovky | Leave a comment

Prvomájová časovka

Časovka na Zelenou horu – na startu čtveřice v našich dresech – Palinko a Dáda vyhráli kategorie, Tomsík těsně druhý a Luky 11. K tomu ale Luky přidal vítězství s Panzim na tandemu v kategorii příchozích.

třetí bahno

Na třetí díl bahna k Letnímu kinu dorazil pouze v našich barvách Tomáš Chvostek a po třetím místě se dostal do čela průběžného pořadí v kategorii kadetů. Náš dres měl na sobě ještě Lukáš Kopecký, který jel společně s Milanem … Continue reading